آتلیه کودک شرق تهران

آتلیه کودک شرق تهران

آتلیه کودک شرق تهران

با سلام و سپاس از حسن انتخابتون…
ما در سایت مهارتو قصد داریم اطلاعاتی درباره “آتلیه کودک شرق تهران” را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.با ما همراه باشید.

آتلیه کودک شرق تهران

آتلیه کودک شرق تهران

آتلیهٔ عکاسی (به انگلیسی: photographic studio) یک فضای کاری جهت عکاسی است که با فراهم آوردن نیازهای اولیهٔ عکاس، فرایند عکسبرداری را ساده و متمرکز می‌کند. آتلیه ممکن است خصوصی یا متعلق به شرکت خاصی باشد. فضای آتلیه عکاسی جهت گرفتن عکس و همچنین آموزش عکاسی استفاده می‌شود. آتلیه عکاسی دارای فضاهای کاری مختلف است که از آن جمله می‌توان به اتاق تاریک خانه، اتاق آرشیو یا ذخیره‌سازی عکس اشاره نمود.

تاریخچه

در قرن ۱۸ و ۱۹ میلادی بود که اولین بار عده ای از هنرجویان برای نقاشی از مردم در محلی به نام Atelier (آتلیه) قرار گرفتند و نقاشی کردن را شروع کردند.
جالب است که بدانید افراد در مقابل هنرجویان به صورت برهنه قرار می گرفتند تا هنرجو بتواند نقاشی کاملی از تمام جزئیات افراد را بکشد.
از همان زمان بحث مدل و مدلینگ شکل گرفت.
امروز در آتلیه های عکاسی به این موضوع بیشتر برخورد می کنیم.

نورپردازی:

نورپردازی خون حیات بخش عکاسی استودیوی است و در واقع تمام امکانات استودیو بدون نور خوب ارزش خاصی ندارند.مقدارنور بر اساس نوع دوربین، اندازه و نوع سوژه ها، رنگ پوست افراد، رنگ لباس و اینکه آیا عکس از نوع پرتره است یا خیر تنظیم می شود.

در عکاسی استودیویی دو فاکتور سوژه و نور برای دستیابی به یک عکس مطلوب بسیار مهم است. در برخی موارد ممکن است عکاس بخواهد که یک عکس با سایه های استراتژیک بگیرد و یا ممکن است بخواهد که از یک محصول مانند جواهر عکس بگیرد که در این مورد عکاس نیاز به نور بیشتری دارد تا هیچ سایه ای در عکس نباشد.

مدیر : خانم نظری

تلفن : 02177760858

موبایل : 09120358357

کد آتلیه : 1530

نشانی : تهرانپارس ، فلکه دوم ، مجتمع اداری تجاری پارسیان ، طبقه 3 ، واحد 308

از این مطالب دیدن فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.