آزمایشگاه بقراط پیروزی

آزمایشگاه بقراط پیروزی

آزمایشگاه بقراط پیروزی

با سلام و سپاس از حسن انتخابتون…
ما در سایت مهارتو قصد داریم اطلاعاتی درباره “آزمایشگاه بقراط پیروزی” را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.با ما همراه باشید.

آزمایشگاه بقراط پیروزی

تاریخچه آزمایشگاه بقراط

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بقراط در سال 1350 توسط مرحوم استاد دکتر حسین سعادت زاده استاد بخش ایمنولوژی و سرولوژی دانشکده پزشکی دانشگاه تهران در خیابان شاهپور سابق (وحدت اسلامی فعلی) تاسیس و در سال 1360 به  شرق تهران، انتهای خیابان پیروزی منتقل گردید. در این سال مسئولیت و اداره آزمایشگاه به عهده 3 نفر از شاگردان آن مرحوم به نام های ، دکتر محمد رضا منافی، دکتر محمد تقی حقی آشتیانی و دکتر محمد علی بهار واگذار گردید.

این آزمایشگاه به دلیل توجه و برخورداری از کیفیت و دقت بالای آزمایشات و تجهزات و وسایل و امکانات فراوان و تنوع آزمایشات در طی مدت کوتاهی به یکی از بهترین و بزرگترین و دقیق ترین آزمایشگاه های تهران و کشور مبدّل گردید، به طوریکه در حال حاضر آزمایشگاه در فضائی بیشتر از 2000 مترمربع و حدود 150 پرسنل در مقاطع مختلف دکترا – کارشناسی ارشد – کارشناس و کاردان و پزشکان متخصص مشغول ارائه خدمات به پزشکان و بیماران این منطقه می باشد . در حال حاضراین آزمایشگاه در بخش های تخصصی و فوق تخصصی ارائه خدمات می نماید که شامل بخشهای زیر است:
پاتولوژی-هماتولوژی-بیوشیمی خون-داروها-سرولوژی-ایمونولوژی-هورمون شناسی-تومورمارکرها-بیوشیمی ادرار-میکروبشناسی-پارازیتولوژی-پی سی آر

آرمان و چشم انداز

درمسیری گام نهاده ایم بی پایان , چرا که کیفیت , تعهد و اخلاق را انتهایی نیست . تامین و ارتقاء پدیده  سلامت , محصول خدمات ماست و برانیم تا در آینده ایی نه چندان دور بهترین، بزرگ ترین، متنوع ترین، دقیق ترین، صحیح ترین و معتمدترین آزمایشگاه تشخیص طبی شهرمان ( تهران ) باشیم ; به گونه ای که رد پای تلاشهای ما در جای جای شهری سالم , به یادگار حک شود.

آدرس : تهران – خیابان پیروزی – روبروی خیابان پنجم نیروی هوایی

تلفن:  7747725177484940-021

فکس: 77473121-021

ایمیل: info@boghratlab.com

وبسایت: www.boghratlab.com

ساعات کار : تمام ایام هفته بجز روزهای تعطیل از ساعت 6 صبح الی 8 شب

ساعات پذیرش : از 6 صبح الی 6 بعد از ظهر

ایمیل ها :

دکتر محمدرضا منافی
دکتر محمدتقی حقی آشتیانی
دکتر محمد علی بهار
سوپر وایزر : خانم تهرانی
روابط عمومی

از این مطالب دیدن فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.