بن مژه چیست

عوارض بن مژه

بن مژه چیست

سلام بر شما همراهان گرامی سایت مهارتو. اگرقصد دارید بدانید بن مژه چیستبا مهارتو  همراه باشید تا در ادامه شما را با اطلاعاتی در زمینه مصرف و عوارض آن همراهی کنیم.

راه کارهای بسیار زیادی تا کنون برای داشتن چهره ای زیبا ابداع شده اند که یکی از آنها انواع مدل از تاتو های موقت و دائم می باشند.
یکی از راه کارهایی که در مدت زمان نه چندان دوری در سال های گذشته پا به دنیای زیبایی گذاشته است بن مژه می باشد.

ایا بن مژه نیاز به ترمیم دارد ؟ بله

 

بن مژه یکی از خدمات زیبایی است که در آن قرار دادن رنگدانه ها دقیقا در میان ریشه های مژه های شما زده می شود.
در این خدمات زیبایی از دستگاهی استفاده می شود که دارای یک سوزن بسیار ریز بوده و با سرعت بالایی قادر است تا پوست را خراش داده و رنگ دانه ها را وارد آن کند.
این خط آنقدری ظریف و نازک زده می شود که در عمل شاید اثری از آن بر روی چشمان خود به صورت محسوس مشاهده نکنید اما نتیجه نهایی کمک می کند تا چشمان بی حال و مژه های کم پشت بسیار زیباتر به چشم آیند.

عوارض بن مژه

این سخن ناگفته پیداست که تمامی افرادی که دوره آموزش آرایشگری را گذرانده اند الزاما جزو تاتو کاران زبردست محسوب نمی شوند.

مدل تاتو خط چشم جدید و دائمی بن مژه چگونه است؟
در نتیجه به منظور کسب اطمینان از توانایی های فرد تاتو کننده حتما پیشنهاد می گردد که کارهای قبلی افراد تاتوکار را از نزدیک و به صورت زنده تماشا نمایید.
فراموش نکنید هرگونه تاتو جزو موارد حساس و با زمان ماندگاری طولانی هستند. پس یک اشتباه کوچک شمارا برای مدت زیادی عذاب خواهد داد.
تاتو بن مژه ، تزریق رنگ دانه ها بین مژه های چشم برای پر نشان دادن مژه‌ ها و زیبایی چشم است.
برای انجام تاتوی بن مژه از سوزن های مخصوصی استفاده می شود، سوزن 1 میلی متر با سرعت زیاد داخل پوست محل مورد نظر می شود که منجر به خونریزی و درد پلک چشم می شود.
با سوراخ شدن پوست رنگ دانه ها وارد پوست شده و طرح مورد نظر به صورت دائمی بر روی پوست می ماند. در این مقاله به عوارض بن مژه پرداخته شده است.

بن مژه چقدر ماندگاری دارد؟

بن مژه در واقع همان تاتو خط چشم است که دنباله ندارد، میزان مانگاری بن مژه همانند دیگر تاتو های انجام شده بر روی پوست بوده که به شرایط آب و هوایی
و نوع پوست افراد و شرایط نگهداری از آنها بستگی داشته که اغلب بین 6 ماه تا یکسال ماندگاری داشته و پس از آن ماندگاری رنگ از دست رفته و کدر خواهد شد.
در این شرایط نیاز به ترمیم وجود دارد. لازم است بدانید افرادیکه دارای پوستی خشک هستند و غدد چربی در آنها فعالیت کمتری دارد ماندگاری بیشتری از تاتو را بر روی بدن و یا صورت خود تجربه خواهند کرد

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.