بهترین دندانپزشک اصفهان

بهترین دندانپزشک اصفهان

بهترین دندانپزشک اصفهان

با سلام و سپاس از حسن انتخابتون…
ما در سایت مهارتو قصد داریم اطلاعاتی درباره “بهترین دندانپزشک اصفهان” را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.با ما همراه باشید.

بهترین دندانپزشک اصفهان

بهترین دندانپزشک اصفهان

درباره کلینیک


جهت جمع آوری اطلاعات راجع به درخواست های بیماران مبنی بر ارتقا زیبایی لبخند در جلسه نخست سعی بر ارتباط با بیمار در فضایی صمیمانه و عاری از استرس خواهد شد . لازم به ذکر است مرکز دندانپزشکی دکتر فاطمه رزمجو بهترین متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی و ایمپلنت دندان در اصفهان , جهت بهبود و ارتقا نتیجه نهایی درمان های زیبایی مجهز به لابراتوار تخصصی میباشد.

بیوگرافی دکتر فاطمه رزمجو “بهترین دندانپزشک اصفهان”

متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی در اصفهان


دکتر فاطمه رزمجو  پس از فارغ التحصیلی در رشته دندانپزشکی عمومی در سال 1378 ، دوره تخصصی دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی در دانشگاه شیراز را ادامه و در سال 1383 از این رشته فارغ التحصیل شدند و موفق به اخذ بورد تخصصی در رشته دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی گردیده است .در این مرکز تخصصی با تمرکز بر دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی از جمله اصلاح طرح لبخند ، کامپوزیت ونیر ، پروتز ، دندانپزشکی اطفال ، لمینیت سرامیکی ، بلیچینگ ، ایمپلنت ، سایر خدمات تخصصی نیز با همکاری متخصصین مجرب انجام میگیرد.

نشانی مطب : اصفهان – چهارراه شیخ صدوق – ساختمان آزادگان – طبقه سوم – واحد 10
تلفن تماس جهت رزرو نوبت : ۳۶۶۲۰۰۹۱ و ۰۹۳۹۸۸۰۵۷۴۴ ( به خاطر شرایط ویژه کرونا حتما قبل از اینکه مطب تشریف بیاورید تماس بگیرید)
اینستاگرام : dr.fatemeh_razmjoo

کاربران گرامی! شما می توانید با ثبت نظرات و پیشنهادات خود در بخش نظرات مارا از دیدگاه هایتان مطلع نمایید.

از این مطالب دیدن فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.