بهترین دکتر کامپوزیت دندان در اصفهان

بهترین دکتر کامپوزیت دندان در اصفهان

بهترین دکتر کامپوزیت دندان در اصفهان

با سلام و سپاس از حسن انتخابتون…
ما در سایت مهارتو قصد داریم اطلاعاتی درباره “بهترین دکتر کامپوزیت دندان در اصفهان” را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.با ما همراه باشید.

بهترین دکتر کامپوزیت دندان در اصفهان

بهترین دکتر کامپوزیت دندان در اصفهان

بهترین متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی اصفهان و ایمپلنتلوژیست

دکتر محمد عاطفت متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی اصفهان دوره دندانپزشکی عمومی را در سال ۱۳۸۸ به پایان رساند و در همان سال وارد دوره تخصصی دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی دانشگاه علوم پزشکی همدان شد.

در سال ۱۳۹۱ دوره تخصصی دندانپزشکی را به اتمام رسانده و موفق به اخذ بورد تخصصی در رشته دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی گردیده است.

همچنین ایشان از سال ۱۳۹۱ تا ۱۳۹۵ عضو هئیت علمی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان بودند و از سال ۱۳۹۶ تا هم اکنون هم عضو هئیت علمی دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان هستند.  ایشان بهترین متخصص ایمپلنت در اصفهان می باشند. همچنین ایشان در زمینه اصلاح طراحی لبخند، کامپوزیت بدون تراش، بلیچینگ، لامینیت دندان تخصص دارند. شما عزیزان میتوانید بدون نگرانی کلیه خدمات اصلاح طراحی لبخند خود را به دکتر محمد عاطفت بسپارید.

مشاوره : 09130777300

بهترین متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی

به امر ترمیم و بازسازی دندانهای طبیعی و تامین زیبایی ظاهری دندانهای فرد می پردازد.

ترمیم دندانها:

دو نوع ترمیم دندانی وجود دارد: 1- مستقیم 2-غیر مستقیم
ترمیم های مستقیم: در یک جلسه، بلافاصله پس از تراش و آماده سازی حفره در محل قرار داده می شوند، مثل ترمیم های رزین کامپوزیت.
ترمیم های غیر مستقیم: معمولا نیاز به دو یا چند جلسه درمان دارند. در جلسه اول، دندانپزشک زیبایی دندان را تراش می دهد و آماده می سازد و از ناحیه ای که باید ترمیم شود، قالبی تهیه می کند. قالب به لابراتوار دندانپزشکی فرستاده می شود که ترمیم را در آنجا می سازد.در جلسه ی بعدی، دندانپزشک ترمیم آماده شده را به حفره می چسباند و در صورت لزوم آن را تصحیح می کند. مثل انواع روکش و کامپوزیت.

آدرس : اصفهان، خیابان توحید جنوبی، جنب کوچه کاویان، ساختمان ژیوار، طبقه پنجم، واحد504

شماره تلفن : 35- 31312834 031

شماره همراه : 09130777300

کاربران گرامی! شما می توانید با ثبت نظرات و پیشنهادات خود در بخش نظرات مارا از دیدگاه هایتان مطلع نمایید.

از این مطالب دیدن فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.