تعبیر خواب موز

تعبیر خواب موز

تعبیر خواب موز

با سلام و سپاس از حسن انتخابتون…
ما در سایت مهارتو قصد داریم اطلاعاتی درباره “تعبیر خواب موز” را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.با ما همراه باشید.

تعبیر خواب موز

معبرین غربی گویند:

 • موز در رویا نمادی از شادی و عشق در زندگی است. در واقع رویای موز نشان از باروری و احساسی بودن بیننده خواب دارد.
 • خواب‌هایی که در رابطه با موز دیده می‌شوند می‌توانند بیانگر لذایذ جنسی از شریک جدید (چه مرد و چه زن) در زندگی بیداری باشند. اگر در خواب موز را در کنار دیگر میوه‌ها مشاهده کردید بیانگر احساس کمبود توجه در روابط عاطفی و عاشقانه شماست.
 • موضوعی که در رابطه با موز در تفاسیر رویا تاثیر مستقیم گذاشته، رنگ موز است. موز زرد مربوط به قناعت و شادی بوده و موزهای سبز نشانه برهه‌ای جدید از زندگی، سرگرمی و امکان ظهور فعالیت و حرفه‌ای جدید در خط فکری بیننده خواب است (از جنبه مثبت)
 • خوردن موز در خواب معمولا با نشانه‌های مثبتی همراه است. همانطور که در بیداری موز به ما انرژی می‌دهد در خواب نیز باعث افزایش درک ما می‌گردد.در گذشته موز را ثمره یک انسان خردمند می‌دانستند، بنابراین این خواب ممکن است کسب دانش برای پیشرفت در زندگی را نشان دهد.از جنبه منفی موز اشاره به ناتوانی‌های جنسی در زندگی بیداری دارد. افرادی وارد زندگیتان می‌شوند که نظم طبیعی شما را بهم می‌ریزند. هیچ چیز دیگر در جای خودش نیست و این وضعیت باعث آشفتگی شما می‌شود.

  دیدن موز در خواب نشان دهنده فردی است که به آن عادت داشته ولی از رابطه جنسی با او راضی نبودید. سعی کنید بعد از رفتن او زندگی شادتری داشته باشید.

  اگر کسی در خواب‌تان در حال خوردن موز است به این معنی است که شما می‌توانید فردی که از لحاظ احساسی به او نزدیک شده‌اید را جذب خود کنید. این روزها تمایل به عشق ورزیدن به شریک زندگیتان بالا رفته و غرق در دوست داشتن شده‌اید.

کارل گوستاو یونگ می‌گوید:

 • دیدن موز در خواب ممکن است استعاره از تمایلات جنسی سرکوب شده باشد. سمبل جنس مذکر است.
 • خواب دیدن اینکه موز می خورید بیانگر این است که سخت کوشی شما، دستاورد کمی دارد و پاداش کمی می‌گیرد.
 • دیدن پوست موز در خواب بیانگر این است که شما نیاز دارید مراقب باشید که نلغزید و اشتباه نکنید. اگر پوست موز خراب شده باشد، بیانگر اشتباهات برگشت ناپذیر(جبران نشدنی) است.

لیلا برایت می‌گوید:

 • دیدن موز در خواب ، نشانه دوستی و معاشرت با فردی است که نه چندان جذاب است و نه چندان در خور دوستی .
 • اگر خواب ببینید موز می خورید ، علامت آن است که شغلی پر دردسر را متحمل شده اید و وظایف بر شانه شما سنگینی خواهد کرد .

آنلی بیتون می‌گوید:

 • اگر در خواب موزهایی ببینید که رو به فسادند ، دلالت بر آن دارد که به دردسر خواهید افتاد .
 • اگر خواب ببینید در حال معامله موز با دیگران هستید ، نشانه آن است که به منابعی دسترسی دارید که غیرقابل بهره برداری است.

درکتاب سرزمین رویاها آمده است:

 • شما موز می خرید : شادی
 • موز می خورید : شما را مجبور خواهند كرد كه دینی را ادا كنید .
 • موز می فروشید : وارد كارهایی می شویدكه هیچگونه منفعتی برای شما نخواهند داشت.
 • موزهای پلاسیده : اقدام به یك كار كوچك نه زیاد رضایتبخش خواهید كرد.

تعبیر خواب موز سبز

اگر در خواب موز سبز یا نارس می خورید هشداری است برای تعامل با دیگران. در رفتارتان با اطرافیان ملاحظات بیشتری را در نظر بگیرید. در برخورد با افرادی که برای تمایلات غریزی و جنسی در کنار شما هستند مراقبت بیشتری به خرج دهید. اینگونه ارتباطات قطعا نتیجه مثبتی نخواهد داشت بنابراین برای محافظت از خود با این افراد درگیر شوید.
چنان‌چه خواب موزهای سبز را دیده‌اید، بهتر است بدانید این خواب معمولا نشانه‌ای از لزوم حفظ صبر و شکیبایی در برخی موقعیت‌های خاص است. هم‌چنین، این خواب می‌تواند به لزوم حفظ ثبات و تعادل در زندگی نیز اشاره کند.

تعبیر خواب موز برای زنان

خوردن موز در خواب برای دختران و زنان می‌تواند نشانه‌ بسیار مثبتی باشد. این خواب می‌تواند نشان‌دهنده‌ی احساسات‌تان درباره‌ی زندگی و مسائل جنسی در حال حاضر یا در آینده باشد. شما و طرف مقابل‌تان از برقراری این رابطه‌ی جنسی احساس شادی، لذت، و رضایت می‌کنید. شما در تمام سطوح یک رابطه با یکدیگر تفاهم دارید. به این ترتیب، کاملا با یکدیگر موافق و هماهنگ هستید و آرزوها و خواسته‌های همدیگر را برآورده می‌کنید.

کاربران گرامی! شما می توانید با ثبت نظرات و پیشنهادات خود در بخش نظرات مارا از دیدگاه هایتان مطلع نمایید.

از این مطالب دیدن فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.