تعبیر خواب هویج

تعبیر خواب هویج

تعبیر خواب هویج

با سلام و سپاس از حسن انتخابتون…
ما در سایت مهارتو قصد داریم اطلاعاتی درباره “تعبیر خواب هویج” را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.با ما همراه باشید.

تعبیر خواب هویج

تعبیر خواب هویج

1- خواب هویج نماد هدیه، ازدواج، عشق و خواسته های شما از زندگی است.

محمدبن سیرین گوید :

2- تعبیر خواب هویج غم است .
3- اگر کسی در خواب دید هویج داشت و بخورد ، تعبیرش آنست که غمی به وی خواهد رسید .

ابراهیم کرمانی گوید :

4- تعبیر دیدن هویج درخواب اگر شیرین بود ، سود و منفعتی است که به زحمت به دست می آید
5- تعبیر خواب هویجی که شیرین نباشد غم است

آنلی بیتون می‌گوید :

6- تعبیر دیدن هویج در خواب ، سلامت و سعادت است .

کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی میگوید :

7- تعبیر خواب هویج فراوانی و باروری است.


تعبیر خواب خوردن

8- اگر خواب دیدید که هویج می خورید تعبیرش این است که از کسی که دوستش دارید هدیه ای دریافت خواهید کرد.
9- تعبیر خواب هویج خوردن ( اگر طعم هویج شیرین بود ) این است که در دید دیگران بسیار عزیز هستید و همسر و فرزندتان شما را بسیار دوست دارند اما اگر هویج بی مزه یا تلخ یا شور بود تعبیرش برعکس است. سعی کنید اشتباهات زندگی را جبران کنید تا دوباره خانواده به شما افتخار کنند.
10- اگر در خواب تان خرگوشی را در حال هویج خوردن دیدید تعبیرش این است ک خانواده شما دچار مشکل مالی شده و کمی طول می کشد به شرایط قبلی باز گردد. به همین دلیل بهتر است صبور باشید.

آنلی بیتون می‌گوید :

11- اگر دختری خواب ببیند در حال خوردن هویج است ، تعبیرش آن است که در سن پایین ازدواج می کند و صاحب چند فرزند شیطان و پر جنب و جوش می شود .
12- تعبیر خوردن هویج در خواب ، بیانگر سعادت و خوشبختی است

کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی میگوید :

13- تعبیر خوردن هویج در خواب بیانگر وضوح و روشنی است. شما چیزی را روشن تر و واضح تر می بینید


تعبیر خواب شستن

14- تعبیر شستن هویج در خواب نشانه ازدواج و عشق است.


تعبیر خواب خرد کردن

15- تعبیر خرد کردن هویج در خواب نشانه حاملگی است. این خواب نشان می دهد که به زودی صاحب فرزند دختری خواهید شد.


تعبیر خواب فروش هویج

16- تعبیر فروش هویــج در خواب نشانه این است که مشکلات مالی و روحی شما به زودی حل خواهد شد و اگر با همسرتان اختلافی دارید به زودی این اختلاف برطرف خواهد شد.


تعبیر خواب هویج فاسد

17- تعبیر دیدن هویــج فاسد در خواب نشان دهنده سفری طولانی است. ممکن است در این سفر اتفاقات خوبی برای شما رخ ندهد. کمی قوی باشید و به خدا توکل کنید.


تعبیر خواب جمع آوری هویج

18- اگر خواب دیدید که مشغول جمع آوری هویــج هستید تعبیرش این است که ارتباط تان با فرزندتان خوب است و تلاش می کنید روابط خانوادگی تان را بهبود بخشید.

تعبیر خواب در اسلام

از دیدگاه اسلام اصل علم تعبیر خواب یک علم الهی بوده و از هر کسی ساخته نیست، بلکه اولیای طراز اول می‌توانند خواب‌های ما را دقیق تعبیر کنند البته یک سری قوانین و مقرراتی وجود دارد و علمایی هم که در سطح متوسط هستند، می‌توانند نشانه‌هایی را نیز احتمال بدهند. احتمال رویای صادقه در نزدیکی اذان صبح بیشتر است، اما این طور نیست که کسی اول شب بخوابد و رویای صادقانه نبیند

تعبیر خواب

تعبیر خواب به فرایند معنادهی به رویاهایی که در خواب دیده می‌شود، گفته می‌شود. در بسیاری از تمدن‌های باستانی خواب دیدن به عنوان یک ارتباط فراطبیعی یا وسیله‌ای برای مداخلات نیروهای غیبی در نظر گرفته می‌شد که افرادی با نیروهای ویژه قادر به گره‌گشایی از مفهوم آن هستند. در دوران معاصر مکاتب مختلف روان‌شناسی تئوری‌هایی را در مورد معنا و مفهوم خواب‌ها ارائه کرده‌اند.

در روان‌شناسی تحلیلی شیوه‌های تعبیر خواب برگرفته از روشی است که زیگموند فروید بنیان‌گذار مکتب روان‌کاوی در اثر مهم خود «تعبیر خواب» (۱۹۰۰) ارائه داده‌است. فروید در این کتاب تئوری خود را در مورد کارکردهای خواب تشریح کرده‌است. بخش عمده‌ای از کتاب به شرح رویاهای شخصی خود فروید، نزدیکان و آشنایان و بیماران می‌پردازد. از نظر وی معنای هر خوابی در مورد تحقق یکی از آرزوهای و خواسته‌های انسان است. آرامشی که در خواب به شخص خفته عارضه شده به وی اجازه بیان خواسته‌های سرکوب‌شدهٔ خود را می‌دهد. البته تعارض‌هایی که در ارضای خواسته‌ها و تحقق آنها وجود دارد ممکن است آن را تبدیل به یک رویای ناخوشایند سازد.

فروید چهار قاعده را در رویاها شناسایی کرده‌است؛ اول عامل تراکم که به معنی فشرده‌سازی و خلاصه‌کردن خواسته‌هاست. دوم عامل تغییر مکان یا انتقال و جابجایی که بر اساس آن بار عاطفی و احساسی از هدف اصلی به یک هدف غیرواقعی منتقل می‌شود. عامل سوم ویژگی نمایشی رویاست که مفاهیم انتزاعی و مجرد ذهنی را به صورت تصاویر در می‌آورد. چهارمین عامل نیز خاصیت کنایه‌آفرینی و تمثیل‌سازی خواب است. پلکان، خندق، خیابان، خانه، اتاق، اتومبیل، آشپزخانه، زردچوبه، دندان، املت، بادنجان، بادکنک، دست‌ها و پاها و همه و همه نماد و رمزی هستند که می‌توان آنها را کشف کرده و به کمک آن راز خواب را گشود.

کاربران گرامی! شما می توانید با ثبت نظرات و پیشنهادات خود در بخش نظرات مارا از دیدگاه هایتان مطلع نمایید.

از این مطالب دیدن فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.