تم تولد دایناسور

تم تولد دایناسور

با سلام و سپاس از حسن انتخابتون…
ما در سایت مهارتو قصد داریم اطلاعاتی درباره “تم تولد دایناسور” را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.با ما همراه باشید.

در مطالب متفاوت از اهمیت و لزوم انتخاب یک تم تولد ویژه صحبت کرده‌ایم و شمایی که این مقاله را می‌خوانید بدون شک به دنبال انتخاب یک تم تولد مناسب برای یک کودک در خانواده‌ی خود هستید. بیشتر پسرها در کودکی درگیر شخصیت‌های قهرمانی و پرقدرت و حتی بعضاً خشمگین هستند! اما در این قدرت و خشم یک خاصیت مهربانی نیز وجود دارد؛ مهربانی نهفته در کودکی! تم تولد دایناسور پارادوکسی از این قدرت و مهربانی است.

اگر تولد پسرتان نزدیک است و می‌خواهید یک تولد خاطرا انگیز برای او بگیرید بهتر است که یک تم پسرانه خاص برای او انتخاب کرده و تهیه کنید. تم تولد دایناسور یکی از ایده‌های بسیار متفاوت می‌باشد. تمی که به احتمال زیاد مورد پسند آقا پسر شما قرار خواهد گرفت. تیم روسیلی برای راحتی جشن‌های شما و طراحی و اجرای انواع تم تولد همواره در کنار شما خواهد بود. در این مقاله با ما همراه باشید تا بیشتر در مورد تم تولد دایناسور صحبت کنیم.

تم تولد دایناسور

تم تولد دایناسور

تم تولد با موضوع حیوانات خاص می‌تواند یک ایده عالی برای برگزاری یک جشن فوق العاده باشد. دایناسور یکی از این حیوانات خاص و منحصربه‌فرد است که اکثر پسرها به آن علاقه دارند و به دلیل باوری که نسبت به قدرتمند بودن آن‌ها دارند، همواره با آن‌ها هم خو می‌شوند. دایناسورها حیوانات بامزه‌ای هستند که می‌توانند گزینه‌ی مناسبی برای تم تولد باشد. این تم تولد نیز همانند سایر محصولات روسیلی شامل اقلام کاربردی بسیاری مانند بشقاب و پیش دستی و لیوان و کارد و ابزار تزئینی و گیفت است که طرح دایناسورهای بامزه روی آن‌ها چاپ شده است.

این تم بدون شک جزء تم‌های محبوب مابین پسرها در سنین مختلف خواهد بود. انتخاب این تم برای تولد و جشن‌های گروهی یک تجربه هیجان انگیز و جذاب برای پسرها است. پسرها که سلطان هر خانه‌ای هستند چه اشکال دارد اجازه دهیم یک روز سطان جنگل‌های ما قبل تاریخ شوند و یک تجربه هیجان انگیز داشته باشند. این تم با رنگ سبز می‌تواند می‌تواند یک فضای جذاب ایجاد کند و جشن تولد عزیزان شما را تبدیل به یک خاطره ماندگار کند.

تم تولد دایناسور برای کدام بچه‌ها مناسب است؟

تم تولد دایناسور با توجه به خشونت بامزه‌ای که دارد بهتر است برای سنین بیش از سه و چهار سال استفاده شود. البته که این تم پسرانه است. این تم بدون شک مورد علاقه‌ی پسرانی است که به دایناسور علاقه دارند و یک حس قدرت طلبی در وجودشان موج می‌زند. البته ناگفته نماند این تم برای رده‌های سنی نوزادان، نونهالان و حتی نوجوانان نیز مناسب است. با توجه به رنگبندی متنوع کلی تم نیز می‌توان گفت که این تم بیشتر برای پسران مناسب‌تر است.

چرا تم دایناسور را انتخاب کنید؟

دایناسورها به سلطان جنگل‌های ما قبل تاریخ معروف هستند و از این جهت نماد قدرت و پادشاهی هستند و همین مسئله می‌تواند هر پسربچه‌ای را هیجان زده کند که تبدیل به یک دایناسور بامزه و قدرتمند شود. این حیوانات به قدری محبوب هستند که در بیشتر کارتون‌ها نیز به آن اشاره شده است و البته شخصیتی مثبت دارند. آلادار در انیمیشن دایناسور یا آرلو در انیمیشن دایناسور خوب می‌تواند گواه ادعای ما مبنی بر مظلوم و مثبت بودن شخصیت دایناسور علیرغم جثه تنومنشان باشد. با این تفاسیر می‌توانید با خیال راحت تم تولد دایناسور را انتخاب کنید.

اقلام خاص تم تولد دایناسور

پیش از اینکه به اقلام و وسایل مورد استفاده شده در تم تولد دایناسور بپردازیم، باید بگوییم که دایناسور معمولا در داستان‌ها و انیمیشن‌ها به رنگ سبز است و تم تولد آن نیز به رنگ سبز طراحی شده است تا نماد کاملی از یک دایناسور برای کودکان تداعی شود. همانگونه که مطلع هستید، تم تولد یعنی مجموعه‌ای از اقلام مرتبط با یک شخصیت، ویژگی یا شرایط خاص که در تمام آن رعایت شده باشد. در تم تولد نیز تمام این موارد با بهره‌گیری از شخصیت دایناسور و رنگ سبز رعایت شده است. تم تولد برای نظم بخشیدن به یک جشن مورد نیاز و ضروری و در ایجاد یک فضای زیبا به شدت موثر است. تم تولد دایناسور نیز وسایل تزیینی متنوعی را شامل می‌شود از وسایل مخصوص غذا و نوشیدنی گرفته تا وسایل تزیینی و زیباسازی و حتی گیفت‌های مختلف با موضوع دایناسور.

در ادامه این اقلام را در سه دسته‌ی وسایل تزئینی و زیباسازی، وسایل پذیرایی و گیفت و یادبود تولد مورد بررسی قرار می‌دهیم.

وسایل تزئینی تم تولد دایناسور

یکی از اصلی‌ترین موارد در تم تولد وسایل تزئینی خاصی است که با رعایت موضوع تم به صورت هماهنگ ساخته شده‌اند، می‌باشد. این اقلام شاملِ موارد مختلفی از بحثِ دکور و میز تولد تا لباس و کلاه می‌باشد. در تم تولد دایناسور از ریسه‌های مخصوص با طرح دایناسور استفاده شده است که می‌توان در قسمت پشتِ میز تولد نصب کرد تا در عکس‌ها به صورت کامل نمایان شوند. یکی دیگر از اقلام تزئینی تم تولد دایناسور، بادکنک‌های سبز و تیره می‌باشند که علاوه بر حفظ رنگ تم، باعث تداعی جنگل و محیط زندگی دایناسور می‌شود. از دیگر وسایل تزئینی برای تم دایناسور می‌توان به استند اعداد، کلاه و تاج تم تولد، باد بزن، رومیزی و دیوار کوب و … اشاره کرد.

البته در بحث تزئین جشن تولد با تم تولد دایناسور می‌توانید به همین چند قلم بسنده نکنید چرا که این تم دارای وسایل تزئینی دیگری نیز می‌باشد. برای مثال یک توبک کاغذی به شکل گل‌های زیبا و جنگلی در این تم وجود دارد. همچنین بادبزن‌های مخصوص یک قاب عکس مخصوص با طرح دایناسور که می‌توانید عکس دسته جمعی جشن در آن قاب شود، در نظر گرفته شده است.

تم تولد دایناسور

تم تولد دایناسور
تم تولد دایناسور

اقلام پذیرایی در تم تولد دایناسور

بحث پذیرایی و خوراکی جزء اصلی یک تولد و جشن محسوب می‌شود.
پذیرایی در یک تولد شامل کیک، انواع نوشیدنی‌ها، شکلات، اسمارتیز،
پاستیل و پاپ کرن است. این موارد و اقلام برای پذیرایی شاملِ قاشق،
کارد و چنگال‌های مخصوص، لیوان‌های کاغذی سبز رنگ با طرح
دایناسور، جعبه‌های مخصوص برای خوردن پاپ کرن و مهم‌تر از همه
پیش دستی‌های تم دایناسور می‌باشد. یکی دیگر از اقلام جذاب این
تم، کپسول اسمارتیز است که به شدت مورد علاقه‌ی کودکان
می‌باشد.

تم تولد دایناسور

ظرف و ظروف دایناسوری

پودینگ دایناسوری

گیفت و گیفت باکس

چیزی که این روزها در جشن‌ها رواج پیدا کرده است، دادن یک هدیه و
یادبود در پایان جشن است. این گیفت که توسط صاحب جشن به
مهمان‌ها داده می‌شود یک فرهنگ‌سازی بسیار خوب در زمینه
مهمان‌نوازی و قدردانی بوده و در آینده می‌تواند نتایج خوبی در جامعه
داشته باشد. البته در این مورد گیفت باکس‌های مخصوصی نیز در نظر
گرفته شده است تا همراه گیفت به مهمانان داده شود. در تم دایناسور
انواع مختلف گیفت‌ باکس‌ها طراحی شده است تا بتوانید هدایا را در
داخل آن قرار داده و به مهمانان خود تقدیم کنید.

با تم تولد دایناسور به صورت کامل آشنا شده‌اید و نمونه‌ی اجرا شده
توسط تیم روسیلی را مشاهده کردید. برای سفارس این تم می‌توانید
با تیم با تجربه روسیلی که مجری تم‌های تولد مختلف هستند در تماس
باشید. بهتر است قبل از خرید با مشاوران با تجربه این تیم مشورت
(رایگان) داشته باشید و تم را بر اساس سلیقه خود شخصی سازی
کنید.

تماس با روسیلی

شماره تماس: ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵

کاربران گرامی! شما می توانید با ثبت نظرات و پیشنهادات خود در بخش نظرات مارا از دیدگاه هایتان مطلع نمایید.

از این مطالب دیدن فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.