توسینو

توسینو

توسینو

با سلام و سپاس از حسن انتخابتون…
ما در سایت مهارتو قصد داریم اطلاعاتی درباره “توسینو” را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.با ما همراه باشید.

توسینو

توسینو

به توسینسو ، اولین سیستم مدیریت دانش رقابتی دنیا خوش آمدید . شبکه اجتماعی تخصصی برای آموزش ، شناسایی ، پرورش و معرفی استعدادهای برتر به جامعه متخصصین جهانی. ما سعی کردیم در توسینسو یک محیط آرام و دوستانه برای متخصصین در هر زمینه ای فراهم کنیم و در کنار هم شاهد رشد سطح المی کشور عزیزمان ایران باشیم.

ماموریت ما ساده است . ما برای شما بستری بدون مزاحمت ، بسیار سالم و بدون حاشیه برای رشد شخصی ، معرفی شدن به بازارهای داخلی و جهانی ، ارتباط گیری با متخصصین حوزه خود ، برند سازی شخصی و البته کسب درآمد از طریق تخصص فراهم می کنیم. شناسایی ، معرفی و برند سازی متخصصین در سرتاسر دنیا به روش مدیریت تولید دانش رقابتی ، ما میخواهیم برای هر مسئله یک راهکار در توسینسو داشته باشیم

توسینسو در ابتدا با نام آیتی پرو در سال 1390 به دنیای فناوری اطلاعات قدم گذاشت . هدف اصلی این وب سایت ایجاد سالمترین بستر ارتباطی و رشد فردی در حوزه فناوری اطلاعات بود که کم کم این مکانیزم سیستم مدیریت دانش رقابتی که برای اولین بار در دنیا توسط توسینسو معرفی شد در همه حوزه ها فعال شد و از سال 1396 آیتی پرو به توسینسو تغییر نام داد و در حال حاضر این وب سایت یک شبکه اجتماعی تخصصی برندسازی شخصی و توسعه فردی است که ایده آن در دنیا منحصر به همین وب سایت است . در صورتیکه می خواهید با بنیانگذاران این مجموعه بیشتر آشنا شوید پیشنهاد می کنیم قسمت معرفی بنیانگذاران را مشاهده کنید.

سپاس که ما را همراهی کردید.

از این مطالب دیدن فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.