خرید شیت لایه باز معماری

خرید شیت لایه باز معماری

خرید شیت لایه باز معماری

با سلام و سپاس از حسن انتخابتون…
ما در سایت مهارتو قصد داریم اطلاعاتی درباره “خرید شیت لایه باز معماری” را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.با ما همراه باشید.

خرید شیت لایه باز معماری

توضیحات

با توجه به اهمیت طراحی شیت بندی در ارائه طرح نهایی پروژه دانشجویی معماری این بخش را به دانلود شیت لایه باز معماری _ ۱ اختصاص دادیم. شیت بندی ارائه شده به صورت لایه باز و با فرمت psd تقدیم حضور شما عزیزان شده است. قبل از دانلود لازم است اطلاعاتی در مورد شیت بندی ارائه شده همراه با تصویر شیت بندی داشته باشید.

خرید شیت لایه باز حرفه ای

طراحی شیت یا پوستر برا ی دانشجویان و کسانی که تجربه کافی در این زمینه را نداردند. ممکن است کاری چالش برانگیز و وقت گیر باشد از این رو این بخش را به شیت بندی لایه باز اختصاص دادیم. تا با دانلود آن بتوانید برای طرح نهایی خود پوستری زیبا و خارق العاده طراحی کنند. چرا که با جایگزین کردن طرح مد نظر خود در شیت ارائه شده در این بخش می توانید در اسرع وقت پوستری زیبا و حرفه ای طراحی کنید. شیت بندی ارائه شده نمونه زیبا و حرفه ای شیت بندی است که در ۳ رنگ متفاوت سفید، خردلی و زرشکی طراحی شده است. تصاویر ۳ شیت بندی با سه رنگ ذکر شده را می توانید در پایین مشاهده کنید.

از دیگر ویژگی های شیت بندی ارائه شده اندازه طول ۹۴۴۹ و عرض ۵۰۲۰ پیکسل می باشد. که دارای رزولوشن ۱۵۰ است. همانطور که قبلا نیز ذکر کردیم. شیت بندی ارائه شده به صورت لایه باز می باشد. که این امکان را به شما می دهد تا بتوانید پوستر زیبا را در کمترین زمان ممکن برای طرح نهایی خود ارائه دهید.

کاربران گرامی! شما می توانید با ثبت نظرات و پیشنهادات خود در بخش نظرات مارا از دیدگاه هایتان مطلع نمایید.

از این مطالب دیدن فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.