خز پارتی

خزپارتی

خز پارتی

با سلام و سپاس از حسن انتخابتون…
ما در سایت مهارتو قصد داریم اطلاعاتی را درمورد “خز پارتی” در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.با ما همراه باشید.

خزپارتی
خزپارتی

 

خز پارتی چیست؟

خز پارتی مدل جدیدی از مهمانیها و دورهمی های جوانان و خانواده هاست که بر مینای خز بودن استوار است! یعنی اصولا هر چقدر خزتر باشید همانقدر برای این مهمانی متناسب تر خواهید بود. اما خز بودن یعنی چه؟ خز بودن یعنی مدل لباس و آرایش و پیرایش خود را بر اساس مدل های قدیمی که در واقع تاریخ مصرفشان گذشته است انتخاب کنید. مثلا فرض کنید در دهه ۹۰ که هیچ کدام از خانم ها علاقه ای به پوشیدن مانتو با اپول های خیلی بزرگ ندارند یا آقایان شلوارهای گشاد با پلیسه نمیپوشند، شما از این مدل لباس ها بپوشید و به مهمانی بروید! البته اصولا تم خز پارتی بیشتر برای دورهمی هایی برای خنده و شوخی است و اصلا جنبه ی جدی و رسمی ندارد. حالا انتخاب با شماست که دوست دارید با لباس های از مد افتاده یا به قول بعضی ها بی کلاس به مهمانی ها و سرگرمی ها بروید یا نه. برای انتخاب لباس برای خز پارتی میتوانید از رنگ هایی که اصلا با هم قشنگ نمیشوند یا مدل هایی که کاملا تیپ شما را نامرتب و بی کلاس نشان دهد انتخاب کنید. خانم ها میتوانند ابروهای کلفت و سیاه برای خود بکشند یا لپ های خود را با رژ گونه بیش از حد قرمز کنند!

مد شدن خز پارتی در ایران

خز پارتی هم مانند خیلی از رسم و رسوماتی که در کشورهای دیگر وجود داشته و با شکل های مشابه یا متفاوت توسط ایرانی ها احرا میشود، چند سالی است که به خصوص در شهرهای بزرگ ایران در حال برگزار شدن است. همانطور که ولنتاین و هالووین در حال انتشار در میان برخی ایرانی ها است. اینکه شادی و نشاط از هر جایی از دنیا به کشورهای دیگر تزریق شود بد نیست اما به نظر می رسد که اگر این اتفاق باعث فراموشی و از بین رفتن فرهنگ های آن کشور نشود زیباتر است. ایران سرزمینی است که در سنت های دیرینه خود و شاید پیش از حمله اعراب به ایران یا آتش زدن فرهنگ و کتاب ایران و ایرانی توسط اسکندر، تمام این آیین ها و سنت های شادی بخش اجرا میشدند. اما در مورد تاثیر و عمق این ماجرا بهتر است کارشناسان اهل فن بررسی های لازم را انجام دهند. ولی در هر حال شادی و نشاطی که اتفاقات غیر اخلاقی و مشکلات اجتماعی در پی نداشته باشد میتواند قابل پذیرش باشد.

به هر حال اگر دوست داشتید روزی با تم خز پارتی در یک مراسم شرکت کنید، سعی کنید بی تناسب ترین رنگ ها، قدیمی ترین مدل ها، گشادترین لباس ها یا بی کلاس ترین مدل مو و عجیب ترین ریش ها و … را برای خود انتخاب کنید تا خر ترین شخص در خز پارتی باشید!

از این مطالب دیدن فرمایید

شیرخشک نان

بوتاکس مسپورت خوبه؟

پونیکا

روغن حنظل

بهترین مارک روغن ذرت

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.