دانشگاه ازاد تهران شمال

دانشگاه ازاد تهران شمال

دانشگاه ازاد تهران شمال

با سلام و سپاس از حسن انتخابتون…
ما در سایت مهارتو قصد داریم اطلاعاتی درباره “دانشگاه ازاد تهران شمال” را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.با ما همراه باشید.

دانشگاه ازاد تهران شمال

دانشگاه آزاد تهران شمال (انگلیسی: Islamic Azad University, North Tehran Branch‎ به اختصار IAUNTB) یکی از واحدهای برتر
دانشگاه آزاد اسلامی می‌باشد. این دانشگاه در میان چهار واحد برتر
دانشگاه آزاد اسلامی ‌کل کشور می باشد. در رشته های مهندسی به
ویژه برق و کامپیوتر در رده بندی سوم بین واحد های دانشگاه آزاد
اسلامی کل کشور می باشد واحد تهران شمال در مقایسه با ۸۰۰
دانشگاه های دولتی_پیام نور_غیرانتفاعی جزو ۱۰۰ دانشگاه اول است

. دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال دارای ۹ دانشکدهٔ برق و کامپیوتر، فنی و مهندسی، الهیات و معارف اسلامی، زبان‌های خارجی، شیمی، علوم انسانی، علوم پایه، علوم زیستی، علوم و فنون دریایی، مدیریت و علوم اجتماعی می‌باشد که ساختمان اصلی آن در محلهٔ حکیمیه تهران قرار گرفته است. همچنین آزمایشگاه مرکزی دانشگاه آزاد در سایت حکیمیه با بروزترین، جدیدترین و پشرفته ترین دستگاهها دایر می باشد.

ساعت کاری

ساعت حضور پرسنل اداری : ۸ صبح الی ۱۶ از شنبه تا چهارشنبه می باشد و کلاسها از ۸ صبح تا ۸ شب از شنبه تا پنجشنبه ارائه می شود. ساعت استراحت دانشجویان و کارکنان جهت اقامه نماز و صرف نهار ۱۲ ظهر الی ۱۳ میباشد.

جلوه ی ساختمان دانشکده های برق وکامپیوتر مهندسی جزو زیباترین ساختمان دانشگاه های آزادکشور میباشد. مدرک این دانشگاه کاملا مورد تایید مراکز آموزش عالی کشور و دانشگاه آزاد اسلامی میباشد.

برای نقاط قوت این واحد میتوان از اساتید برجسته و معتبر در گروه های مختلف آموزشی، دسترسی محلی نزدیک از دو بزرگراه شهید بابایی در شمال مجموعه و بزرگراه شهید زین‌الدین در جنوب مجموعه، پارکینگ بزرگ برای اساتید، کارکنان و دانشجویان در سایت حکیمیه نام برد. از مهمترین انتقادات وارد بر دانشگاه نیز میتوان به سختگیری شدید اساتید و پاسخگو نبودن برخی از پرسنل اداری اشاره کرد.

نشانی:

تهران -بزرگراه شهید بابایی (غرب به شرق)- خروجی حکیمیه- خیابان شهید صدوقی- بلوار شهید عباسپور- دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال

پست الکترونیکی: [email protected]

تلفن: ۷۷۰۰۹۸۰۰-۷۷۰۰۹۸۴۷

دورنگار: ۷۷۰۰۹۸۴۸

کد پستی: ۱۶۵۱۱۵۳۳۱۱

آدرس اینستاگرام واحد : iautnb.official

از این مطالب دیدن فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.