دانلود فیلم kabhi alvida naa kehna

دانلود فیلم kabhi alvida naa kehna

دانلود فیلم kabhi alvida naa kehna

با سلام و سپاس از حسن انتخابتون…
ما در سایت مهارتو قصد داریم اطلاعاتی درباره “دانلود فیلم kabhi alvida naa kehna” را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.با ما همراه باشید.

دانلود فیلم kabhi alvida naa kehna

دانلود فیلم kabhi alvida naa kehna

معرفی و بررسی فیلم Kabhi Alvida Naa Kehna:

فیلم سینمایی Kabhi Alvida Naa Kehna به‌کارگردانی Karan Johar در 13 سال پیش یعنی سال 1385 در گونه درام و عاشقانه تولید شده است. Kabhi Alvida Naa Kehna توانست در مرجع ارزشگذاری سینما و تلویزیون یعنی منظوم نمره 5.7 از 10 را از سوی مردم بدست بیاورد که نشان می‌دهد عموم مردم Kabhi Alvida Naa Kehna را اثری متوسط اما مفید برای تماشا ارزیابی می‌کنند.

بازیگران فیلم Kabhi Alvida Naa Kehna

بازیگران فیلم Kabhi Alvida Naa Kehna چه کسانی هستند؟ در Kabhi Alvida Naa Kehna بازیگرانی چون شاهرخ خان، رانی موکراجی، آمیتاب باچان، Preity Zinta، Abhishek Bachchan، Kiron Kher و Arjun Rampal به ایفای نقش و بازیگری پرداخته‌اند. در فیلم Kabhi Alvida Naa Kehna حدود 11 بازیگر جلوی دوربین رفته‌اند که از نظر تعداد بازیگران می‌توان Kabhi Alvida Naa Kehna را یک اثر پربازیگر عنوان کرد. از این‌لحاظ کارگردانی فیلم Kabhi Alvida Naa Kehna باتوجه به بازی گرفتن از این تعداد بازیگر و مدیریت آنها کار بسیار دشواری بوده است؛ باید بررسی کرد آیا Karan Johar به‌عنوان کارگردان و به‌عنوان بازیگردان و همچنین تیم بازیگری Kabhi Alvida Naa Kehna توانسته‌اند در این زمینه موفق باشند و بازی‌های درخشانی را نمایش دهند؟
از دیگر بازیگران فیلم Kabhi Alvida Naa Kehna می‌توان به جان آبراهام، Logan Anderson، Lisa Anzelmo و Steven Baker اشاره کرد.
متوسط سن بازیگران Kabhi Alvida Naa Kehna براساس میزان سنی که از آنها در دایرةالمعارف آنلاین سینما و تلویزیون یعنی منظوم ثبت شده، 52 سال است که نشان می‌دهد بازیگران Kabhi Alvida Naa Kehna عمدتا از میانسالان هستند.

داستان فیلم Kabhi Alvida Naa Kehna

از محتوا و داستان فیلم Kabhi Alvida Naa Kehna چقدر اطلاع دارید؟ فیلم‌نامه Kabhi Alvida Naa Kehna توسط Karan Johar و Shibani Bathija نوشته شده است.

در خلاصه داستانی که یا از سوی تیم رسانه‌ای اثر و یا توسط دیگر رسانه‌ها درباره داستان Kabhi Alvida Naa Kehna منتشر شده است، می‌خوانیم: «دِو (شاهرخ خان) در آمریکا زندگی می کند و یک بازیکن فوتبال است. او با «ریا» (پریتی زینتا) ازدواج کرده که بعنوان مدل با یک مجله کار می کند. دِو از ناحیه پا مسدوم میشود و در حالی که مجبور است تمام مدت را در خانه بماند، به ریا وابسته می شود. طولی نمی کشد که او به همسرش مشکوک می شود و فکر می کند او با مردی بنام «ریشی» (آبیشک باچان) ارتباط دارد.»

فیلم Kabhi Alvida Naa Kehna و کارنامه فعالیت کارگردان و بازیگران

از نظر تاریخچه فعالیت کارگردان و بازیگران فیلم Kabhi Alvida Naa Kehna نیز آمارها و نکات جذابی را می‌توان بیان کرد. براساس آمارها فیلم Kabhi Alvida Naa Kehna به طور متوسط فعالیت 19ام بازیگران این اثر است.
براساس امتیاز مردم فیلم Kabhi Alvida Naa Kehna یکی از 4 اثر شاخص Karan Johar در حرفه کارگردانی محسوب می‌شود.
فیلم Kabhi Alvida Naa Kehna براساس امتیاز مردم به آثار بهترین اثر Karan Johar در حرفه نویسندگی محسوب می‌شود.
2 تن از بازیگران Kabhi Alvida Naa Kehna، اولین فعالیت جدی بازیگری خود را در این اثر تجربه کرده‌اند، در واقع در Kabhi Alvida Naa Kehna 2 فیلم اولی بوده‌اند: Logan Anderson و Lisa Anzelmo.
همچنین Karan Johar کارگردان Kabhi Alvida Naa Kehna اولین همکاری خود با بازیگرانی چون Preity Zinta، Abhishek Bachchan، Kiron Kher، Arjun Rampal، جان آبراهام و Steven Baker را در این اثر تجربه کرده است. در میان بازیگران Kabhi Alvida Naa Kehna نیز 34 همکاریِ اول رخ داده، به‌عبارت دیگر در این فیلم میان هر یک از 11 بازیگر با یکدیگر یک رابطه همکاری شکل گرفته که 34 همکاری برای اولین‌مرتبه در Kabhi Alvida Naa Kehna رخ داده است. مانند: شاهرخ
خان و Abhishek Bachchan، رانی موکراجی و Arjun Rampal، آمیتاب
باچان و Logan Anderson، Preity Zinta و جان آبراهام، Kiron Kher و
Lisa Anzelmo.

دانلود فیلم kabhi alvida naa kehna

عوامل فیلم Kabhi Alvida Naa Kehna

در مجموع بیش از 13 نفر در تولید فیلم Kabhi Alvida Naa Kehna نقش
داشته‌اند و هر یک از آنها در منظوم یک صفحه اختصاصی دارند.

اطلاعات فیلم Kabhi Alvida Naa Kehna

تاکنون در بخش‌های گالری عکس و پوستر فیلم
Kabhi Alvida Naa Kehna، ویدئو و تیزر فیلم Kabhi Alvida Naa Kehna،
حواشی فیلم Kabhi Alvida Naa Kehna، دیالوگ برتر فیلم
Kabhi Alvida Naa Kehna، سوتی فیلم Kabhi Alvida Naa Kehna و
نقد فیلم Kabhi Alvida Naa Kehna هنوز موردی ثبت نشده است. قطعا
ما و شما به این حد قانع نیستیم؛ باید به‌کمک علاقمندان فیلم، سریال
و تئاتر، این دایرة‌المعارف آنلاین و بانک اطلاعات هنرمندان و آثار سینما،
تلویزیون و تئاتر را کامل و کامل‌تر کنیم.

کاربران گرامی! شما می توانید با ثبت نظرات و پیشنهادات خود در بخش نظرات مارا از دیدگاه هایتان مطلع نمایید.

از این مطالب دیدن فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.