دفتر حقوقی ملک پور

دفتر حقوقی ملک پور

دفتر حقوقی ملک پور

با سلام و سپاس از حسن انتخابتون…
ما در سایت مهارتو قصد داریم اطلاعاتی درباره “دفتر حقوقی ملک پور” را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.با ما همراه باشید.

دفتر حقوقی ملک پور

موسسه MIE اتریش (موسسه حقوقی ملک پور) به ظن و گمان عده زیادی از هم وطنان و مشتریان خارج از کشور با توجه به تعداد همکاران و گستردگی کار بی اغراق یکی از بزرگترین و محبوب ترین موسسات مشاوره محسوب می شود. حتی در آمریکا و اروپا هم موسساتی با تجهیزات پیشرفته این چنینی و امکانات دیگر تقریبا نادر واندک است، اما موسسه MIE (موسسه حقوقی ملک پور) با گرایش تخصصی نسبت به مشاوره بنیان روش های نوینی را در ارائه خدمات مشاوره ای بنا گذاشته و امروز در سراسر جهان و به خصوص برای ایرانیان موسسه ای شناخته شده و معتبر و خوش نام محسوب می گردد.

این موسسه بی اغراق یکی از محبوبترین و بزرگترین موسسات مشاوره تخصصی است که از لحظه عقد قرارداد مشاوره و حتی پیش از قرارداد براساس اصول مدیریتی و با مشورت بزرگترین و برترین شرکت های آی تی در دنیا سیستم خاصی را برای مشتری در در نظر گرفته و از لحظه عقد قرارداد مشاوره به طور سیستماتیک برای ارائه خدمات مشاوره به شما برنامه خاصی دارد.

مهارتو

امیر محمد ملک پور وکیل پایه یک دادگستری و حقوقدان موسس و بنیانگذار موسسه حقوقی ملک پور در ایران، به زبان های فارسی، عربی، انگلیسی و آلمانی آشنایی داشته و فارغ التحصیل رشته حقوق  در مقطع لیسانس با معدل بالای ۱۸ مقطع فوق لیسانس در دانشگاه سراسری در تهران معدل بالای ۱۸ و دانشجوی دکترا در اروپا و تا کنون با معدل بسیار بالا هستند. ایشان سابقه تحقیق درباب مدیریت، موفقیت و روان شناسی و جامعه شناسی و مسائل  علمی بسیاری را داشته و شاید شما با فایل های موفقیت ایشان و یا سمینارهای مدیریت و تاثیرگذاری که آقای ملک پور برگزار کرده اند آشنا باشید.

شما می توانید زمانی را جهت مشاوره با شخص آقای ملک پور رزرو
نموده و سپس با وقت قبلی با شخص ایشان مشاوره داشته باشید. تمامی اعضای ما در موسسه MIE به این موضوع می اندیشند که درچهارچوب قوانین و مقررات حقوقی و قانونی به شما عزیزان خدمات
برتر و بهتری را ارائه کرده و صرف نظر از یک موسسه مشاوره ای به
عنوان یک موسسه خدمت گزار مردم ارائه طریق و خدمات بنماید. شما
می توانید در موتور جستجوی گوگل وب سایت ما را جستجو نموده و
همچنین از طریق تعداد زیادی از اشخاصی که با ما مشاوره داشته اند از
سابقه درخشان موسسه تحقیق بفرمایید.

ساعات کار دفاتر ایران، روز های شنبه تا چهارشنبه ۰۹:۰۰ الی 18:30 و روز های پنجشنبه ۹ الی 15:30 می باشد.

ساعات کار دفتر مركزي ام آي اي در وین، روزهای یکشنبه تا پنج شنبه 9  الی 18:30 و روزهای جمعه 9 الی 15:30 به وقت اتریش می باشد.

دوستان عزيز دقت بفرماييد روزهاي جمعه فقط دفتر مركزي وين پاسخگوي تماس سروران عزيز مي باشد.

شماره تماس دفاتر ایران:

02149076

021-49196000

شماره دفتر مرکزی وین:

0043720211731

کاربران گرامی! شما می توانید با ثبت نظرات و پیشنهادات خود در بخش نظرات مارا از دیدگاه هایتان مطلع نمایید.

از این مطالب دیدن فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.