دکتر حسن سلمان روغنی

دکتر حسن سلمان روغنی

دکتر حسن سلمان روغنی

با سلام و سپاس از حسن انتخابتون…
ما در سایت مهارتو قصد داریم اطلاعاتی درباره “دکتر حسن سلمان روغنی” را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.با ما همراه باشید.

دکتر حسن سلمان روغنی

دکتر سلمان روغنی

گُوارش یا هَضم یا تحلیل به فرایند قابل جذب کردن غذا توسط حل کردن آن و تجزیه آن را به ترکیبات شیمیایی ساده گفته می‌شود که در بدن موجودات زنده رخ می‌دهد. گواردن عمدتاً از طریق آنزیم‌های ترشح شده به دستگاه گوارش انجام می‌پذیرد.

گوارش در انسان

غذای خورده شده حاوی اجزای مختلفی است که هریک برای ورود به داخل بدن راه‌های مختلفی دارند برخی مانند آب به سادگی از طریق انتشار جذب می‌شوند و برخی مانند ویتامین B12 جذب فعال دارند. سه گروه عمده غذایی که باید هضم شوند (یعنی به اجزای ریزتر خرد شوند تا قابل جذب از روده باشند) عبارتند از کربوهیدرات، چربی و پروتئین.

اطلاعات دکتر حسن سلمان روغنی

دکتر روغنی فوق تخصص گوارش و كبد هستند. مطب دکتر روغنی در شهر یزد است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر روغنی در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر روغنی درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر روغنی فوق تخصص گوارش و كبد وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر روغنی تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر روغنی را مشاهده کنید.
آدرس : استان یزد، شهر یزد، بلوار منتظرقائم، نرسیده به چهارراه مهدیه
تلفن : ۰۳۵۳۶۲۳۲۵۲۵

کاربران گرامی! شما می توانید با ثبت نظرات و پیشنهادات خود در بخش نظرات مارا از دیدگاه هایتان مطلع نمایید.

از این مطالب دیدن فرمایید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.