دکتر مهدی رسول پناه

دکتر مهدی رسول پناه

دکتر مهدی رسول پناه

با سلام و سپاس از حسن انتخابتون…
ما در سایت مهارتو قصد داریم اطلاعاتی درباره “دکتر مهدی رسول پناه” را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.با ما همراه باشید.

دکتر مهدی رسول پناه

مهدی رسول پناه، عضو و رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس است که در تاریخ ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ و  پس از استعفای محمدحسن انصاری‌فرد،  با رای اعضای این هیات به عنوان سرپرست مدیرعاملی باشگاه انتخاب و فعالیتش را آغاز کرد و تا زمان انتخاب مدیرعامل جدید مسئولیت مدیریت باشگاه را بر عهده گرفت.

سوابق  ورزشی


رسول پناه پیش از این عضو علی‌البدل هیات مدیره باشگاه بود که پس از درگذشت مرحوم کاشانی که ریاست هیات مدیره را بر عهده داشت به عنوان عضو جدید معرفی شد و پس از آن به ریاست این هیات هم رسید ولی همیشه به دلیل نداشتن سوابق ورزشی حضورش در چارت مدیریتی باشگاه مورد انتقاد بود و حضور او را به واسطه رابطه نزدیک با مسعود سلطانی‌فر و نه توانمندی‌های شخصی می‌دانستند.

تخصص و سوابق سیاسی


رسول‌پناه که یک دندانپزشک است و بیش از آنکه در ورزش فعال بوده باشد، در مسائل سیاسی فعالیت داشته و مدت‌ها به عنوان عضو شورای مرکزی و رئیس کمیته انتخابات یک حزب سیاسی مشغول به کار بوده است.

شائبه نقش داشتن وزیر در انتخاب او


از آنجا که رسول پناه در حزبی فعالیت داشته که مسعود سلطانی فر وزیر ورزش هم عضو آن بوده است و از همین رو سلطانی‌فر بابت انتخاب او به عنوان عضو هیات مدیره مورد انتقادات زیادی قرار گرفت و به ترجیح دادن روابط بر ضوابط متهم شده است.

نامزدی در انتخابات مجلش هشتم


رسول پناه در انتخابات دوره هشتم مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تهران و شمیرانات نامزد شد که رأی نیاورد.

از این مطالب دیدن فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.