دکتر هدیه سادات سالک فرد

دکتر هدیه سادات سالک فرد

دکتر هدیه سادات سالک فرد

با سلام و سپاس از حسن انتخابتون…
ما در سایت مهارتو قصد داریم اطلاعاتی درباره “دکتر هدیه سادات سالک فرد” را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.با ما همراه باشید.

دکتر هدیه  سادات سالک فرد

دکتر هدیه  سادات سالک فرد

تهران-تهرانپارس – بالاتر از فلکه ی اول – ابتدای خیابان ۱۵۴ شرقی – ساختمان پزشکان سریتا – واحد ۱۹
تلفن : ۷۷۷۴۲۸۴۹
کد نظام : ۵۹۷۹۱

توضیحات

– دارای بورد تخصصی جراحی زنان، زایمان و نازایی
– ۲۳ سال تجربه ی طبابت، شامل انجام موفق بیش از ۱۵۰۰۰ موارد جراحی های زنان و زایمان

بیماری های زنان:
• جراحی های لاپاراسکوپی(بدون باز کردن شکم) و هیستروسکوپی، سونوگرافی های زنان
• انواع جراحی های زیبایی و درمانی با لیزر شامل: جوان سازی و روشن سازی واژن ، لابیاپلاستی
• تشخیص و درمان علل اختلالات ادراری از قبیل بی اختیاری
• درمان های طبی و جراحی افتادگی رحم و مثانه
• تشخیص و درمان اختلالات قاعدگی
• ارا

اطلاعات

جراح و متخصص زنان و زایمان هستند. مطب در شهر تهران است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر هدیه سادات سالک فرد درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از جراح و متخصص زنان و زایمان وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر سالک فرد تماس بگیرید.

پزشکی زنان یا بیماری‌های زنان و زایمان یا جیناکولوژی (Gynaecology یا Gynecology) یکی از رشته‌های تخصصی پزشکی می‌باشد. تشخیص و درمان بیماری‌های زنان مانند قاعدگی دردناک، اختلُالات قاعدگی، سرطانهای رحم، سرطان تخمدان، سرطان دهانه رحم، سرطان واژن، نزدیکی دردناک، کیست تخمدان، پیچ‌خوردگی تُخمدان، عفونت دستگاه تناسلی (واژینیت) و … در این رشته مورد بحث قرار می‌گیرند. همچنین بارداری، سیر و کنترل آن و انجام زایمان طبیعی یا عمل سزارین و عوارض آن نیز در این بخش قرار دارند. بیماری‌هایی مانند اکلامپسی و پره‌اکلامپسی، حاملگی خارج‌رحمی، سقط خودبه‌خودُی، جداشدن جفت، زایمان سخت و …

در فرانسه و سوئیس و اکثر کشورهای اروپائی اکثریت خانمهای حامله به بیمارستانهای دانشگاهی-دولتی مراجعه می‌کنند؛ و در طول تمام بارداری توسط ماما معاینه می‌شوند، و فقط دو بار توسط انترن بیمارستان (پزشک در حال تخصص) ویزیت می‌شوند مگر در «حاملگی‌های غیر عادی» و با شروع درد زایمانی یا پاره شدن کیسه آب به بیمارستان مربوطه در محل زندگی خود مراجعه می‌کنند و مامای بیمارستان عهده‌دار زایمان و پیشرفت آن می‌شود؛ و در صورت برخورد با اشکال در پیشرفت زایمان به پزشک زنان اطلاع می‌دهد.

از این مطالب دیدن فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.