رنگ رز گلد

رنگ رز گلد

رنگ رز گلد

با سلام و سپاس از حسن انتخابتون…
ما در سایت مهارتو قصد داریم اطلاعاتی درباره “رنگ رز گلد” را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.با ما همراه باشید.

رنگ رز گلد

رنگ رز گلد

رنگ رزگلد یک رنگ با طيف سرد است و از این رو براي آرایش و لباس افردی که پوست آنها ته رنگ سرد و روشن دارد مناسبتر است و میتواند جایگزین مناسبی براي رنگ های سرد متالیک ديگر مانند نقره ای باشد.

براي خانم هایی که موهای بلوند( طبيعي یا رنگ شده) دارند رنگ رزگلد میتواند بهترین گزینه باشد چون حالتی زنده و گیرا به موها ميدهد که با طيف بلوند هم هم آهنگی خاصی دارد.

رنگ رز گلد

ولی درصورتی که موهای شما روشن و بلوند نیست نگران نباشید، شما میتوانید طيف رزگلد را براي هایلایت موها و بالیاژ بکار ببرید. این نوع هایلایت زيبايي خاصی دارد که با همه طيف های رنگ مو به خصوص قهوه ای تیره و مشکی هم آهنگی دارد و سبب پرحجم دیده شدن موها ميشود . این مدل هایلایت هم حالت فانتزی دارد و هم با طيف سرد و گرم موها هم به خوبی هماهنگ است .

رنگ مو چیست؟

رنگهای مو محصولاتی حاوی رنگدانه (pigment) هستند که به منظور مخفی نمودن موهای سفید شده ویا تغییر رنگ ظاهری موها توسط خانم ها و آقایان مورد استفاده قرار می گیرند

رنگ موها یکی از مهمترین محصولات آرایشی بهداشتی مو هستند. در کشورهای توسعه یافته بیش از ۷۰ درصد از خانم ها حداقل یک بار از رنگ مو استفاده نموده اند و یا به طور منظم مو را رنگ می کنند. یکی از مهم ترین علل رنگ کردن مو تغییر رنگ مو های خاکستری و پوشاندن سفیدی مو می باشد. بیش از ۸۰ درصد از رنگ موها از نوع اکسیدانی
یا دائمی هستند. مخلوط آب اکسیژنه و یک عامل قلیایی (مانند
آمونیاک) سبب روشن شدن رنگ طبیعی مو می گردد و به دنبال آن
استفاده از رنگ های دائم غیر قابل شستشو با آب سبب جایگزین
شدن این رنگ، در مو می شود. با توجه به پیچیدگی ساختار شیمیایی
مواد سازنده رنگ مو، درنظر گرفتن سلامت و کیفیت این فرآورده ها
بسیار دارای اهمیت می باشد.

کاربران گرامی! شما می توانید با ثبت نظرات و پیشنهادات خود در بخش نظرات مارا از دیدگاه هایتان مطلع نمایید.

از این مطالب دیدن فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.