رژلب قرمز

رژلب قرمز

رژلب قرمز

با سلام و سپاس از حسن انتخابتون…
ما در سایت مهارتو قصد داریم اطلاعاتی درباره “رژلب قرمز” را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.با ما همراه باشید.

رژلب قرمز

رژلب قرمز

رژ لب در واقع یکی از مهم‌ترین اجزای استایل است و رنگ قرمز آن یکی از محبوب‌ترین و شاخص‌ترین لوازم آرایشی است که کاربرد زیادی میان خانم‌ها دارد. اما خیلی از خانم‌ها بر این باورند که رژ لب قرمز مناسب آن‌ها نبوده و ترجیح می‌دهند فقط در مجالس عروسی و مهمونی از آن استفاده کنند و در حالت‌های عادی رنگ‌های ملایم را انتخاب می‌کنند.

انتخاب رژ لب قرمز مناسب

باید این را بدانیم که طیف رنگ قرمز انواع گوناگونی دارد یعنی به اصطلاح سایه‌های مختلفی دارد و در مقایسه با هم، هم رنگ و یک جور نیستند. در انتخاب یک رژ لب قرمز مناسب پوست شما باید به نکات متعددی توجه داشته باشید که مهمترین آن‌ها رنگ پوست است. با توجه به رنگ پوست خود، مدل مو، نوع صورت و رژگونه باید یکی از این طیف‌های قرمز را انتخاب کرده و بر لب بزنیم. باید توجه داشت که نحوه‌ی صحیح رژ زدن هم تاثیر به سزایی در زیبایی لب دارد. همچنین باید توجه داشته باشید که رنگ رژ شما باید به رنگ لباستان نیز بیاید.

تشخیص رنگ پایه پوست

برای پیدا کردن رژ لب مناسب، ابتدا تشخیص رنگ زمینه‌ی پوست ضروری است. پوست تمام افراد، رنگ زمینه‌ی مخصوص به خود را دارد. بعضی‌ها زرد و گرم، بعضی صورتی و سرد و تعدادی نیز مابین این دو و خنثی هستند. با نگاه کردن به رگ‌های داخل مچ دست‌تان می‌توانید طیف رنگی پوست خود و همچنین گرم، سرد یا خنثی بودن آن را تشخیص دهید. آبی بودن رگ‌ها نشانه‌ی سرد بودن ته رنگ پوست شما و رگ‌های سبز، نشان دهنده‌ی گرم بودن آن است. اگر هیچ کدام از این دو رنگ را نمی‌بینید و رنگ رگ‌های شما کمی به بنفش میزند، احتمالا در طبقه‌ی رنگ خنثی قرار گرفته و هر دو رنگ گرم و سرد برای شما مناسبند. با این کار می‌توانید رژ لب مناسب پوست خود را پیدا کنید.

رژلب قرمز

انواع رژ لب قرمز مناسب پوست

۱. رژ قرمز تمشکی

اگر پوست شما خیلی روشن است و به سفیدی می‌زند در این دسته قرار می‌گیرید. در این دسته معمولا افرادی که مو‌های بور طبیعی و روشن دارند، قرار می‌گیرند. چون کمی پوست این افراد حالت رنگ پریدگی دارد بهتر است برای باز شدن صورت از قرمز تیره استفاده کنند. سعی کنید آرایش چشم ملایمی داشته باشید.

۲. رژ قرمز گوجه‌ای

اگر پوست روشن دارید، اما نه به اندازه‌ای که رنگ پریده به نظر برسد و به مقدار کمی تن گرم و گندمی روشنی در آن است در این دسته قرار می‌گیرید. این رنگ باعث می‌شود تا سفیدی پوست شما خنثی شود.

۳. رژ قرمز مایل به نارنجی

اگر پوست شما تیره نیست، اما چندان هم روشن نیست و به اصطلاح گندمی است در این دسته قرار می‌گیرید. افرادی که پوست متوسطی دارند از بیشتر انواع رژ لب‌های قرمز می‌توانند استفاده کنند. اما بهتر است برای زیباتر شدن صورت از رنگ‌های قرمز با پایه نارنجی برای آرایش لب استفاده کنید.

۴. رژ قرمز آجری

پوست زیتونی پوستی است که کمی تیره است و به اصطلاح رنگ متوسطی دارد. بهترین رنگ برای هماهنگ شدن با پوست زیتونی رنگ قرمزی است که ته رنگ آجری و رسی داشته باشد. این رنگ‌های گرم به خوبی با رنگ زیتونی پوست شما هماهنگ شده و بدون تلاش پوست شما خوشرنگ‌تر، درخشان‌تر و گرم‌تر خواهد شد.

رژلب قرمز

۵. رژ قرمز گیلاسی

اگر پوست شما ته رنگ برنزه طلایی دارد و به اصطلاح رنگ کاراملی است در این دسته قرار می‌گیرید. این مدل رنگ رژ قرمز کمک می‌کند تا رنگ کاراملی پوست شما درخشان‌تر و گرمتر شود و لبخندی جذاب و زیبا داشته باشید.

۶. رژ قرمز خالص

پوست تیره طلایی پوستی است که در میان درجات تیرگی پوست در درجه یکی مانده به آخر قرار دارد و در واقع تیرگی آن کمی همراه با زردی پوست است. اگر می‌خواهید ظاهری جسورانه و جذاب داشته باشید از رنگ قرمز خالص استفاده کنید تا پوست شما گرم‌تر و درخشان‌تر شود. این رنگ رژ میزان زردی پوست را پنهان می‌کند.

۷. رژ قرمز انگوری یا آلویی

اگر پوست خیلی تیره دارید که در آخر طیف رنگ‌های پوست قرار می‌گیرد در این دسته قرار دارید. اگر به دنبال ظاهری طبیعی هستید باید از قرمز با ته رنگ سرد مایل به آبی یعنی قرمز انگوری یا آلویی استفاده کنید تا رنگ لب و پوست شما هماهنگ شوند. این رنگ رژ و پوست ترکیبی جذاب ایجاد می‌کنند که باعث زیبایی بیشتر شما می‌شود.

کاربران گرامی! شما می توانید با ثبت نظرات و پیشنهادات خود در بخش نظرات مارا از دیدگاه هایتان مطلع نمایید.

از این مطالب دیدن فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.