ریباندینگ اصفهان

ریباندینگ اصفهان

ریباندینگ اصفهان

با سلام و سپاس از حسن انتخابتون…
ما در سایت مهارتو قصد داریم اطلاعاتی درباره “ریباندینگ اصفهان” را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.با ما همراه باشید.

ریباندینگ اصفهان

ریباندینگ اصفهان

“ریباندینگ اصفهان” ریباندینگ مو

برخلاف درمان های کراتینه مو ، که موقتی هستند و بعد از گذشت حدود 4 ماه به حالت اولیه بازمی گردد ، ریباندینگ مو دائمی است و تا زمانی که موهای شما رشد می کند دوام دارند.

“ریباندینگ اصفهان” آیا رباندینگ مو عوارض دارد؟

ریباندینگ موهای شما می تواند بسیار رضایت بخش باشد ، و می
دانیم احساس خوشحالی از سبک شما چقدر مهم است. با این حال ،
ما از شما می خواهیم اگر تصمیم دارید موهایتان را صاف کنید ، مراقب
باشید. این امر به این دلیل که گرمای زیاد و مواد شیمیایی قوی
استفاده شده در روی موها باعث خشک شدن ، شکنندگی و مستعد
شکستن موهای شما می شوند پس به مراقب زیاد نیاز دارند.

اگر موهای شما در شرایط خوبی است و قبلاً هرگز صاف نبوده اند ، به
احتمال زیاد بسیار رضایت بخش است است. با این حال  اگر تار مو های
شما حساس و ظریف است یا قبلا رنگ شدگی با دکلره دارد امکان پذیر
نیست.

این باعث می شود تا موهای شما از مقاومت کافی برخوردار نباشد ، در
مقابل روش های معمول طبیعی مانند شانه کردن و خشک شدن مو
حساس تر شود.

به این دلیل که موی طبیعی شما به حالت فر رشد میکند و از رشد مو
نیز نمی توان جلوگیری کرد ، بنابراین وقتی حالت طبیعی موی شما  باز
میگردد، حالت متناقضی میگیرد که در بالا فر و پایین مو صاف است.
توصیه می کنیم در هر 3-4 ماه موهای خود را صاف کنید.

مواد شیمیایی مورد استفاده در درمان های صافی موبخش بسیار قوی
هستند و در نزدیکی پوست سر شما استفاده می شوند. اگر درمان به
صورت نادرست انجام شود ، می توانید سوختگی های شیمیایی در
پوست سر خود داشته باشید و این می تواند منجر به عفونت ، جای
زخم و ریزش دائمی مو شود. حتماً متخصص رباندینگ موی  خود را با
دقت انتخاب کنید.

“ریباندینگ اصفهان” مزایای صافی و رباندینگ مو

از طرف دیگر ، برای افرادی که موهایشان بیار فر و مجعد است و یا از
داشتن موهای مجعد / مویی ناراضی هستند ، صاف کردن با ریباندینگ
گزینه ای بسیار جذاب است. این می تواند یک تقویت اعتماد به نفس
فوری را فراهم کند ، و می تواند روال حمام و رسیدگی روزانه به موی
شما را بسیار ساده تر کند.

صافی مو با ریباندینگ حتی به نوعی ممکن است برای وضعیت موهای
شما مفید باشد. پس از صاف کردن موهای شما ، هیچ یک از روشهای
مضر دیگر (مانند اتوی مو ، سشوار کشیدن ، و شانه های گرم) لازم
نیست.

همچنین ، به دلیل اینکه شست و شوی موی صاف بسیار راحت تر است ، همیشه می توانید موی خود را تمیز نگه دارید و شستن مکرر برای سلامتی مو و پوست سر بسیار مفید است!

“ریباندینگ اصفهان” آموزش کراتینه مو اصفهان

امروزه اکثر خانم ها عادت دارند موهای خود را رنگ، فر یا مش کنند مواد شیمیایی در این محصولات باعث می شود موها به مرور زمان شکننده شوند و دیگر طراوت و شادابی سابق را نداشته باشند این امر به دلیل از دست رفتن یکی از ویتامین های اصلی مو به نام کراتین است که تنها راه بازگرداندن آن کراتینه کردن مو است.
کراتینه کردن باعث صاف و نرم شدن موها می شود اما باید بدانید که این کار با گاز فرم آلدهید انجام می شود نه کراتین.
این گاز زیاد برای موها مناسب نیست و استفاده مکرر از آن ممکن است به مو آسیب جدی وارد کند. مواد متیلن گلیکول، فرمالین، متیلن اکسید و پارافرم با گرم شدن، گاز فرم آلدهید آزاد می کنند. بهترین جایگزین این گاز، اسید گیلکولیک است که مدت زمان ماندگاری کمتری دارد اما ضرر آن نسبت به گاز فرم آلدهید بسیار کم تر است. اما اگر نتوانستید سالنی را پیدا کنید که از اسید گیلکولیک استفاده کند بهتر است از نمونه های ضعیف تر کراتینه استفاده کنید که آسیب کم تری به مو هایتان برساند االبته موضوع دیگری که باید به آن توجه داشت، انتخاب سالن معتبر است که بهترین مواد را برای کراتینه کردن مو استفاده کند.درست است کراتیه تقویت کننده مو است و باعث درخشندگی مو می شود اما اگر از مواد خوبی استفاده نشود نه تنها موهای وز و آسیب دیده ی شما تقویت نمی شود بلکه بدتر نیز می شود.
اگر به دنبال بهترین کراتینه مو اصفهان و ریباندینگ مو اصفهان هستید ما به شما سالن زیبایی نیوشا به مدیریت سرکار خانم جان نثاری را معرفی می کنیم که با چندین سال سابقه و با استفاده از بهترین مواد آمریکایی سعی دارد بهترین خدمات را به شما همشهریان عزیز ارائه دهد. هم چنین می توانید برای آموزش کراتینه مو اصفهان به سالن زیبایی نیوشا مراجعه کنید.

بهترین کراتینه مو اصفهان

کراتینه پروتئین سازنده ی مو، ناخن و پوست بدن انسان است. کراتینه مو به معنی نرم کردن فولیکول های موهای آسیب دیده به منظور داشتن موهای لخت و نرم است. کراتین در بدن انسان ها در مو، پوست و ناخن ها وجود دارد و در حیوانات علاوه بر این، در پشم، شاخ و پر آن ها وجود دارد. برخی از انواع کراتین، فعالیت های حیاتی سلول ها مثل تولید پروتئین و رشد سلولی را تنظیم می کند.

ریباندینگ اصفهان

2نوع پروتئین کراتین وجود دارد که عبارتند از:

  • آلفا کراتین
  • بتا کراتین

کراتین موجود در پوست و موی انسان از نوع آلفا کراتین است. کراتین در مو به دلیل وجود سیستئین نوعی آمینو اسید حاوی گوگرد شناخته می شود. موی انسان حدودا 14 درصد سیستئین در خود دارد. نع دیگری از مواد آلی سخت به نام کیتین وجود دارد که پوسته ی لابستر، میگو و حشرات را می سازد. اما در موی انسان مهم ترین جز صرف نظر از کوتاه بودن یا بلند بودن مو، کراتین است. کراتین مو به عنوان روشی نیمه دائمی برای صاف کردن مو، کراتین است.

آیا درمان کراتینه کردن برای موها مناسب است؟

کراتینه مو به عنوان روشی نیمه دائمی برای صاف کردن موها است. به طوری که موها به طور موقت با مخلوط مایع کراتین پوشش داده می شوند. انجام این روش معمولا 90 دقیقه یا بیشتر طول می کشد و تاثیر آن تقریبا 3ماه تا 6ماه باقی می ماند. در حال حاضر 2نوع کراتین در بازار موجود می باشد، کراتین صافی که با درصد صاف کنندگی بیشتر و احیای کمتر موجود می باشد و کراتین احیا که درصد بیشتری خاصیت احیا کنندگی،… ضد گره خوردگی و نرم کنندگی دارد.
اگر به دنبال بهترین کراتینه مو اصفهان و ریباندینگ مو اصفهان هستید ما به شما سالن زیبایی نیوشا به مدیریت سرکار خانم جان نثاری را معرفی می کنیم که با چندین سال سابقه و با استفاده از بهترین مواد آمریکایی سعی دارد بهترین خدمات را به شما همشهریان عزیز ارائه دهد.

ریباندینگ مو اصفهان

مو یکی از بزرگترین دارای های یک خانم است و آراستگی موها باعث می شود زیبایی های فرد چندین برابر شود. بسیاری از افراد حاضرند برای زیباتر شدن موهایشان از روش های مختلفی استفاده کنند که ریباندینگ یکی از روش های درمان مو است.
پایه اصلی مو از اسید آمینه تشکیل شده است. این پروتئین ها توسط پیوندهایی که فرم ظاهری موهای شما را تشکیل می دهند، به هم متصل شده اند. این پیوند ها هستند که تعیین می کنند موهای شما صاف، فر یا حالت دار باشند. ریباندینگ روشی است که این پیوندها را می شکند و پیوند جدیدی تشکیل می دهد و پیوند جدید باعث لخت شدن موها می شود.
بهترین مزایایی که ریباندینگ دارد، دائمی بودن آن است. این روش دائمی ترین روش هایی که امروزه شناخته شده است.

تفاوت کراتینه با ریباندینگ در چیست؟

خیلی از افراد تفاوت ریباندینگ و کراتیه را نمی دانند که ما در این مقاله برای شما بیان می کنیم. ریباندینگ روشی دائمی برای صاف کردن و از بین بردن وز مو است که تا 100% صافی به همراه خواهد داشت، ولی تنها محدودیتی که ریباندینگ دارد این است که روی موهای بکر و طبیعی انجام می شود در صورتی که کراتینه مو در بهترین حالت 80% صافی مو را به همراه خواهد داشت. کراتیه خاصیت احیا کنند و ترمیم مو را دارد که ریباندینگ مو این ویژگی را ندارد. تفاوت دیگر کراتینه و ریباندینگ مو در این است که کراتینه روی موهای دکلره و رنگ شده انجام می شود در صورتی که ریباندینگ فقط بر روی موهای طبیعی انجام می شود هم چنین مدت ماندگاری ریباندینگ بین 4 تا 6 ماه است در صورتی که ریباندینگ روشی دائمی است.
سالن زیبایی نیوشا به مدیریت سرکار خانم جانثاری که با سال ها سابقه و تجربه سعی دارد بهترین ریباندینگ مو اصفهان و بهترین کراتینه مو را با استفاده از بهترین مواد و محصولات آمریکایی به شما همشهریان عزیز ارائه دهد.

تماس با خانه زیبایی نیوشا

آدرس: اصفهان، خیابان حکیم نظامی، کوچه منوچهری، پلاک 9

شماره تماس: 09135601560     09369811882   03136242238

اینستاگرام: niusha_Beauty_Home

ساعت کاری 10 صبح تا 7 شب

از این مطالب دیدن فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.