سایت دانشگاه ازادارومیه

سایت دانشگاه ازادارومیه

سایت دانشگاه ازادارومیه

با سلام و سپاس از حسن انتخابتون…
ما در سایت مهارتو قصد داریم اطلاعاتی درباره “سایت دانشگاه ازادارومیه” را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.با ما همراه باشید.

سایت دانشگاه ازادارومیه

دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه یک دانشگاه آزاد در شهر اروميه، استان آذربایجان غربى است. و در سال 1362 تاسیس شده است. در حال حاضر 17020 دانشجو و 480 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 3007 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه صاحب امتیاز و ناشر 0 مجله تخصصی است و تا کنون 2 همایش توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 1107 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1398 پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «معماری» و «مکان یابی» منتشر نموده اند.

رتبه‌ دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه

سایت دانشگاه ازاد ارومیه

نمودار بالا رتبه (Rank) دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه “یک” به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه

شماره تماس دانشگاه : 31803000-044

شماره های داخلی واحد در قسمت دفترچه تلفن در وب سایت درج شده است.

فاکس دبیرخانه: 32722738-044

ایمیل: info@iaurmia.ac.ir

آدرس : ارومیه، کیلومتر دو جاده فرودگاه، دانشگاه آزاد ارومیه، مجتمع آیت الله رفسنجانی

از این مطالب دیدن فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.