شبکه pmc

شبکه pmc

شبکه pmc

با سلام و سپاس از حسن انتخابتون…
ما در سایت مهارتو قصد داریم اطلاعاتی درباره “شبکه pmc” را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.با ما همراه باشید.

شبکه pmc

کانال موزیک پی‌ام‌سی (به انگلیسی: PMC Music)، یک کانال ماهواره‌ای رایگان متعلق به «شرکت رسانه فارسی» (Persian Media Corporation) است و دفتر مرکزی آن در شهر رسانه‌ای دبی است.

شبکه تلویزیونی و اینترنتی پی‌ام‌سی (PMC Music Channel)، قدیمی‌ترین و یکی از برترین شبکه‌های موسیقی فارسی‌زبان است که به پخش موزیک‌ویدیو‌های هنرمندان ایرانی و پخش کنسرت آنان می‌پردازد.

این تلویزیون، در دو ماهواره یوتلست 7B (برای خاورمیانه) و در ماهواره هاتبرد (برای اروپا و خاورمیانه) پخش می‌شود؛ همچنین در دو ماهواره ترکمنعالم (موناکوست) و یاهست پس از پخش کوتاهی قطع و حذف شدند.

تلویزیون ماهواره‌ای

به تلویزیونی گفته می‌شود که سیگنال‌های آن از طریق ماهواره مخابراتی پخش می‌شود و روی زمین توسط یک دیش ماهواره و رسیور قابل دریافت است. رسیور ماهواره می‌تواند یک گیرنده دیجیتال برای تلویزیون ماهواره‌ای باشد یا یک تیونر درون خود تلویزیون.

در بسیاری از مناطق جهان، حتی نقاطی که تلویزیون‌های زمینی و کابلی قابل استفاده نیستند، می‌توان از شبکه‌ها و سرویس‌های ماهواره استفاده کرد.

امروزه برای حذف مشکلات تنظیم آنتن زمینی و نیز برای زیبایی فضای شهری و حذف انبوه آنتن‌های روی پشت‌بام، کشورها از پکیج‌های ماهواره‌ای شبکه‌های داخلی خود استفاده می‌کنند.

پی‌ام‌سی خانواده (به انگلیسی: PMC Family) یک شبکه تلویزیونی
سرگرم‌کننده فارسی‌زبان متعلق به «شرکت رسانه فارسی» (
Persian Media Corporation – PMC) است. این شبکه تلویزیونی ۲۴
ساعت شبانه‌روز و هفت روز هفته به پخش برنامه‌های تلویزیونی
سرگرم‌کننده از جمله مجموعه‌ها، سریال‌ها و مستندهای تلویزیونی، با
دوبله یا زیرنویس فارسی می‌پردازد. دفتر مرکزی این شبکه تلویزیونی در
شهر رسانه‌ای دبی از کشور امارات متحده عربی واقع است.

شبکه تلویزیونی پی‌ام‌سی خانواده طی یک جداسازی در تاریخ ۲۰ نوامبر ۲۰۱۰ راه‌اندازی شد و تا پیش از این تاریخ برنامه‌هایش در شبکه تلویزیونی ادغام‌شده‌ای به نام «پی‌ام‌سی» (PMC) هر روز عصر نمایش داده می‌شد.

کاربران گرامی! شما می توانید با ثبت نظرات و پیشنهادات خود در بخش نظرات مارا از دیدگاه هایتان مطلع نمایید.

از این مطالب دیدن فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.