شوهر سوگند کیست

شوهر سوگند کیست

شوهر سوگند کیست

سلام بر شما همراهان گرامی سایت مهارتو. اگر میخواهید بدانید شوهر سوگند کیست با مهارتو همراه باشید.

سوگند سهیلی متولد 22 مرداد 1366 در اصفهان، خواننده است.

تحصیل کرده رشته طراحی داخلی در آلمان می باشد که همانجا بزرگ شدi و فعالیت هنری اش را از رپ شروع کرد و حالا سبک آر اند بی و فانک می خواند.

سوگند کیست
سوگند کیست

خانواده

پدرش معلم موسیقی در ساز های سنتور و پیانو و پدر مادریش نیز اهل شعر و نوحه سرایی بود، به همین خاطر این ذوق موسیقیی از کودکی با او سوگند همراه شد.

او تنها یک برادر کوچکتر از خود دارد.

مهاجرت به آلمان و شروع

در سال 1371 وقتی تنها 5 سال داشت به همراه خانواده ایران را به مقصد شهر ویسبادن آلمان ترک کرد و از 9 سالگی موسیقی را کنار پدرش جدی شروع کرد.

او خودش به تنهایی به موسیقی رو آورده و پدرش با این که به 5 آلت موسیقی مسلط بوده اما سوگند خودش راه موسیقی را جلو رفته است و می گوید که تا دورانی پدرش با حضور سوگند در حوزه موسیقی مخالفت هم کرده است.

سوگند عقیده دارد مردان ایرانی همه چیز را در برخورد با خانم ها با منظور می گیرند که در رابطه هایش با مردان در محیط کاری و اجتماعی اش این را کاملا تجربه کرده است. او وقتی با خواننده های مرد آهنگ فیت داد ، از بازخوردهای مردم بسیار ناراحت بود به دلیل این که سوگند را به رابطه با خواننده های همکارش از جمله عرفان ، رضا پیشرو و پایا متهم می کردند ، به نظر سوگند جلوی ذهنیت مردم را نمی توان گرفت اما او تلاش می کند در این زمینه ها فرهنگ سازی کند و در جهت بهبود افکار مردم و پیش داوری و قضاوت ها قدم بردارد. سوگند انتقاد پذیر است اما چشمش را روی تمامی این حاشیه ها بسته و به کارش ادامه می دهد.

سوگند در طول فعالیت هنری خود، با هنرمندانی همچون: عرفان در آهنگ‌های یادته و منتظر، رضا پیشرو، در آهنگ راه نجات، فریناز، صادق در آهنگ برد و باخت، تهم، پایا، گروه تن به ۱۰، بهزاد فاشیست و دلم گرفته با بنیامین و بهزاد لیتو در آهنگ دادیم رفت تورو و حصین در آهنگ برد و باخت همکاری داشته‌است. سوگند در آهنگ حال من خوبه نیز با عرفان همکاری داشته‌ است. و در آهنگ بمب با زخمی همکاری کرده است.

ازدواج با زخمی و تولد فرزند

هیچ خبری از ازدواج سوگند در دسترس نبود تا این که در اینستاگرام عکس های خودش و همسرش زخمی که رپر است منتشر شد، چندی بعد در بهمن ماه 1398 سوگند در اینستاگرام از تولد فرزندش خبر داد.

شوهر سوگند کیست
شوهر سوگند کیست

بیوگرافی زخمی خواننده رپ ،همسر سوگند

امیرعلی خسروجردی مشهور به زخمی خواننده رپ ایرانی متولد تهران در سال 1369 است. خانوادهاش هنری هستند و دوران کودکی پرمخاطره ای داشته ، چون نوع افکارش با اجتماعی که در آن زندگی می کرده همخوانی نداشت. او از ترانه اینجا تهرانه هیچکس یاد می کند که به خوبی اوضاع جامعه را روایت می کند ، همین ترانه باعث شد زخمی فکر کند می تواند در آینده او هم ترانه هایی را بخواند تا شاید روی افکار نوجوان ها و جوان ها تاثیرگذار باشد. آهنگ چرا من ، که به مسائل اجتماعی می پردازد معروف ترین ترانه اجتماعی زخمی است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.