صندلی ارایشگاه

صندلی ارایشگاه

صندلی ارایشگاه

با سلام و سپاس از حسن انتخابتون…
ما در سایت مهارتو قصد داریم اطلاعاتی درباره “صندلی ارایشگاه” را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.با ما همراه باشید.

صندلی ارایشگاه

ضرورت خرید صندلی ارایشگاه

یک صندلی آرایشگاه مناسب به شما آرایشگران این امکان را می‌‌دهد که به راحتی به مشتریان خود، خدمات ارائه دهید. این در صورتی است که مشتری با رضایت خاطر بیشتر از شما، سبب افزایش درآمدتان خواهد شد. اگر برای خرید صندلی آرایشگاه به بازار مراجعه کرده باشید، با انواع سبک‌‌ها و قیمت‌‌ها مواجه می‌‌شوید که شاید در نگاه اول از دیدن قیمت‌‌های بالای آن، دچار شوک شوید. بنابراین چگونه باید یک صندلی آرایشگاه مناسب متناسب با نیاز مشتری را برای خرید انتخاب کنید؟ در این مقاله به معرفی انواع و نکاتی برای خرید صندلی آرایشگاه می‌‌پردازیم تا بتوانید در بین تنوع موجود در بازار به راحتی مدل مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

انواع صندلی آرایشگاه

صندلی آرایشگاه دارای طرحی خاص بوده و به گونه‌‌ای است که بتوان کارهای مربوط به مشتریان اعم از میکاپ، کوتاهی، رنگ مو، اصلاح صورت و… را به راحتی انجام داد. صندلی آرایشگاه دارای انواع مختلفی است که برای کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار می‌‌گیرد که در ادامه به معرفی آن‌‌ها می‌‌پردازیم:

صندلی آرایشگاه برقی: این نوع صندلی بیش‌‌ترین استفاده را در آرایشگاه دارد و تاشو است. به سادگی در ارتفاع و شکل و زاویه‌‌ی مورد نظر تنظیم می‌‌گردد.

صندلی کوپ: این نوع نیز استفاده‌‌ی زیادی در آرایشگاه دارد و به شکل چند ضلعی و یا دایره‌‌ای است. قابلیت تنظیم ارتفاع داشته و نیز دارای پایه‌‌ای است که به راحتی می‌‌چرخد.

صندلی تابوره: دارای پایه‌‌ای فلزی و قابلیت تنظیم ارتفاع هستند. در انواع مدل‌‌های چرخدار و ثابت موجود هستند.

صندلی میکاپ: دارای رویه‌‌ی چرمی بوده و دارای تکیه‌‌گاهی برای قرارگیری سر است. قابلیت تنظیم درجه و نیز ارتفاع را هم دارد.

نکات مربوط به خرید صندلی آرایشگاه

قبل از اینکه برای خرید صندلی آرایشگاه به بازار بروید بهتر است از خودتان بپرسید که مشتریان شما چه کسانی هستند؟ فضای داخلی آرایشگاه چه اندازه است؟ چه خدماتی را به مشتریان ارائه می‌‌هید؟ با پاسخ به این سوالات به راحتی میتوانید نمونه‌‌های کارآمدتری را برای خرید انتخاب کنید.

حس راحتی: باید سعی کنید نوعی از صندلی آرایشگاه را انتخاب کنید که مشتری هنگام نشستن بر روی آن احساس راحتی و آرامش داشته باشد. صندلی‌‌هایی که رویه‌‌ی چرمی دارند، انتخاب مناسب‌‌تری برای خرید هستند.

برقی بودن صندلی: آرایشگاه‌‌های مدرن، امروزه صندلی‌‌های برقی را بیشتر مورد استفاده می‌‌دهند زیرا که با فشار چند دکمه به راحتی به زاویه و ارتفاع مورد نظر دست می‌‌یابند. البته اگر می‌‌خواهید خرید صندلی آرایشگاه از نظر اقتصادی به صرفه باشد صندلی که به صورت دستی و اهرمی تنظیم می‌‌شود نیز گزینه‌‌ی بهتری برای شما محسوب می‌‌شود.

صندلی باربر: آرایشگرانی که مدت زمان زیادی را صرف انجام کار خود می‌‌کنند بهتر است از صندلی‌‌هایی استفاده کنند که دارای باربر است. صندلی باربر به صندلی اصلی وصل بوده و سبب می‌‌شود که آرایشگر کمتر بر روی پای خود بایستد.

تحمل وزن: هر صندلی آرایشگاه قابلیت تحمل وزن بین 80 تا 300 کیلوگرم وزن را دارد. توجه داشته باشید که اگر مشتریان شما سنگین وزن هستند بهتر است صندلی را انتخاب نمایید که تحمل وزن بالایی داشته باشد.

مهارتو

گارانتی: هنگام خرید به کارت گارانتی صندلی آرایشگاه نیز توجه داشته باشید. مخصوصا مدل‌‌های برقی بهتر است که گارانتی معتبری به همراه داشته باشند. اکثر صندلی‌‌ها ضمانت حداقل یکسال را دارا هستند.

قیمت: قیمت صندلی آرایشگاه بین 500 هزار تومان تا 3 میلیون تومان متغیر است و انواع برقی آن قیمت بالاتری را به خود اختصاص می‌‌دهند. اختصاص اندکی از سرمایه‌‌تان در این مورد می‌‌تواند به راحتی سبب افزایش درآمدتان شود.

راحتی در تمیز شدن: رعایت بهداشت در آرایشگاه از موارد ضروری است. بنابراین بهتر است نوعی از صندلی آرایشگاه را انتخاب نمایید که به راحتی و به سرعت تمیز می‌‌شوند.

صندلی آرایشگاه با روکش چرم برای افزایش حس راحتی و آرامش برای مشتریان

خرید صندلی آرایشگاه مناسب و کاربردی از مواردی است که یک آرایشگر برای جذب مشتری باید به آن توجه داشته باشد. در این مقاله به معرفی انواع صندلی آرایشگاه پرداختیم تا به خوبی بتوانید آن‌‌ها را بشناسید. سپس به بیان نکاتی برای خرید آگاهانه پرداختیم تا بتوانید با خیالی آسوده انتخاب خود را انجام دهید.

کاربران گرامی! شما می توانید با ثبت نظرات و پیشنهادات خود در بخش نظرات مارا از دیدگاه هایتان مطلع نمایید.

از این مطالب دیدن فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.