فروشگاه مادام

فروشگاه مادام

فروشگاه مادام

با سلام و سپاس از حسن انتخابتون…
ما در سایت مهارتو قصد داریم اطلاعاتی درباره “فروشگاه مادام” را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.با ما همراه باشید.

فروشگاه مادام

محصولات مادام ، اولین انتخاب بانوان ایرانی ، برای کیفیت و راحتی آن. تعادلی میان تکنولوژی و طراحی متناسب با فیزیک ایرانی…

برند مادام تا به امروز بازخوردهای مناسبی از مصرف کننده گان خود دریافت کرده و همواره از طریق نظرخواهی از بین مشتریان سعی در بهبود کیفیت و طراحی محصولات خود داشته است. برند مادام همچنان برای تکامل و رفع نیاز مشتریان خود به این تعامل نیازمند است.

برند مادام در سال 1342 به وسیله عبدالرسول محمدی بنیانگذاری شد

تاریخچه پیدایش مادام


برند مادام در سال 1342 به وسیله عبدالرسول محمدی بنیانگذاری شد. در طی سالهای متمادی به دلیل کیفیت بالای کار و جلب رضایت مشتری به دلیل تعمیرات و یا همان گارانتی و حتی تکدوزی و سفارشی دوزی و استفاده از متریال ها و تنوع در محصولات به یکی از شناخته شده ترین برندها در زمینه تولید پوشاک بانوان تبدیل شد.


در حال حاضر برند مادام دارای 9 شعبه در تهران ، 1 شعبه در نمک آبرود و 170 نمایندگی و عامل فروش در شهرستانها می باشد. نظر به تقاضای بسیار بالا برای محصول با این برند ، این شرکت در نظر دارد در آینده شعب و نمایندگی های خود را در سراسر ایران و کشورهای همسایه تاسیس و راه اندازی نماید. از تمام کسانی که در داخل و خارج از کشور قدرت سرمایه گذاری در این زمینه را دارند دعوت به همکاری می نماییم.

تهران – خیابان ولی عصر – بالاتر از چهارراه امیراکرم – ساختمان 1359 – طبقه دوم

تلفن تماس :

021-6640162

کاربران گرامی! شما می توانید با ثبت نظرات و پیشنهادات خود در بخش نظرات مارا از دیدگاه هایتان مطلع نمایید.

از این مطالب دیدن فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.