فیلم گل پری

فیلم گل پری

فیلم گل پری

با سلام و سپاس از حسن انتخابتون…
ما در سایت مهارتو قصد داریم اطلاعاتی درباره “فیلم گل پری” را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.با ما همراه باشید.

فیلم گل پری

فیلم گل پری

کارگردان: عزیزاله بهادری

نویسنده: احمد نجیب زاده

تهیه کننده: نندلال هندوجا

بازیگرها: رضا بیک ایمانوردی، جمیله، سیدعلی میری، جونیت آرکین، فرخ لقا پوررسول، جهانگیر فروهر، گیتی بهشتی، پریسا، رجبی، مارگریت حکیمی، حسین صفاریان، محمد گیلانی، اکبر اصفهانی، حسین شهاب منش، علی دهقان، ملیحه نظری


خلاصه فیلم:

زن و شوهری شب را در قهوه خانه ای به صبح می رسانند و زن که آبستن است دوقلو می زاید. زن قهوه چی (فرخ لقا هوشمند) یکی از دخترها را برای خود برمی دارد و دیگری را به مادرش می سپارد. والدین گل پری (جمیله) در تصادف قطار کشته می شوند و گل پری که وارث ثروت والدینش است دایم با تهدید پسر عمویش محسن مواجه است. دختر دیگر (جمیله)، که کاملاً به گل پری شباهت دارد، در کنار گروهی مطرب دوره گرد بزرگ می شود. هر دو دختر به دنبال حادثه ای مشابه مجبور می شوند خانه ی خود را ترک کنند.

اصغر (سیدعلی میری) خواهر روستایی را به شهر می برد و پهلوان رضا (رضا بیک ایمانوردی) خواهر شهری را می یابد و او را در یک گروه شادمانی به کار می گیرد. خواهر روستایی سر راه بیژن (امیر فخرالدین) قرار می گیرد و آن دو به تدریج به هم انس می گیرند. وقتی همه چیز به دلیل شباهت دو خواهر به هم ریخته است با کمک زن قهوه چی حقیقت فاش می شود و رضا پهلوان با خواهر شهری و بیژن با خواهر روستایی ازدواج می کنند.

کاربران گرامی! شما می توانید با ثبت نظرات و پیشنهادات خود در بخش نظرات مارا از دیدگاه هایتان مطلع نمایید.

از این مطالب دیدن فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.