قیمت اکستنشن مو

قیمت اکستنشن مو

قیمت اکستنشن مو

با سلام و سپاس از حسن انتخابتون…
ما در سایت مهارتو قصد داریم اطلاعاتی درباره “قیمت اکستنشن مو” را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.با ما همراه باشید.

عوامل موثر بر هزینه اکستنشن مو بانوان

اکستنشن مو نیز مانند هر خدمات زیبایی دیگری به عوامل مختلفی برای تعیین هزینه نهایی بستگی دارد. قیمت اکستنشن مو با رده بندی های متفاوت این روزها در آرایشگاه ها و مراکز تخصصی یافت می شود. قیمت اکستنشن موی طبیعی همانطور که منطقی به نظر میاید، به خاطر موی طبیعی انسان که در آن به کار رفته، گران تر است. طبعا قیمت اکستنشن موی مصنوعی پایین تر از موی طبیعی محاسبه می شود.

نحوه اکستنشن بر قیمت اکستنشن مو تاثیر دارد

هزینه اکستنشن مو علاوه بر جنس موی اضافه شده به کار رفته در پروسه، به روش انجام آن و میزان تخصص لازم برای این عمل نیز بستگی دارد. قیمت اکستنشن موی کلیپسی به علت سادگی روش انجام آن و ماندگاری بسیار کوتاه آن، ارزان ترین روش در برآورد قیمت اکستنشن مو است. قیمت اکستنشن مو با لیزر، به علت تخصصی بودن آن و همینطور ماندگاری و کیفیت بالای تضمینی آن، نسبت به سایر روش ها گران تر است.

حجم و اندازه مو بر هزینه اکستنشن مو تاثیر دارد

هزینه اکستنشن مو به حجم و اندازه موی به کار رفته در اکستنشن هم بستگی دارد. قیمت اکستنشن موهای بلند طبیعتا بیشتر بوده، بعلاوه اینکه نگهداری از آنها هم نیاز به وقت و هزینه دو چندان دارد. یکی از این هزینه ها، قیمت ترمیم اکستنشن مو است. برای بالا نگه داشتن سلامت، کیفیت و زیبایی موهای تان بهتر است هر چند وقت یک بار به آرایشگاه خود مراجعه کرد، و ترمیم مو را انجام دهید. گاهی بعضی از مراکز تخصصی اکستنشن مو، قیمت موهای اضافه شده را به صورت شاخه ای تعیین می کنند.

این امر باعث می شود شما با توجه به بودجه و اندازه مورد نظرتان، تعداد شاخه های دلخواهتان را برای اضافه شدن به موهایتان انتخاب کنید. قیمت هر شاخه اکستنشن موی طبیعی با توجه به کیفیت و جنس آن (بدون رنگ و دکلره بودن، بدون مو خوره بودن، صاف و یکدست بودن) از حدود ده هزار تومن به بالا شروع می شود. شاخه های موهای مورد استفاده برای اکستنشن، معمولا به صورت گرمی اندازه گیری می شوند و هر شاخه به طور تقریبی یک گرم می باشد. در انتخاب تعداد شاخه ها باید دقت کنید که افزایش تعداد آنها، باعث حجم مصنوعی موهای شما نشود. بعلاوه، زیاد بودن غیر طبیعی حجم موهایتان، پروسه نگهداری از آن ها را (شستشو، خشک کردن، شانه زدن، تقویت کردن و…)  بسیار سخت می کند.

اکستنشن مو یا کاشت مو؟

کاشت موی مصنوعی یکی دیگر از پروسه های پر طرفدار زیبایی در این دوران است. اما کاشت مو، علاوه بر هزینه بیشتر، عملی سخت تر و زمان بر است. یکی از نکات مهم درباره تفاوت اکستنشن و کاشت مو، سن مراجعه کننده است. کاشت مو برای افراد زیر 23 ممنوعیت دارد. ضمن اینکه میزان نتیجه بخش بودن کاشت مو، به واکنش بدن شما بسیار وابسته است.

ریسک این عمل بالاتر از اکستنشن مو بوده و همینطور قیمت کاشت موی مصنوعی قطعا از هزینه اکستنشن مو طبیعی بالاتر برآورد می شود. از طرفی کاشت مو بیشتر برای آقایان که موهای کوتاه دارند، کاربرد دارد و نوعی روند درمانی به حساب می‌آید. ضمن اینکه نیاز به دقت و چک آپ های مهم پزشکی داشته و زیر نظر چندین نفر از عوامل کادر درمان، صورت می گیرد. کاشتن مو در یک مرحله انجام نمی شود و پروسه ای چند مرحله ای دارد.

یکی از توصیه های مهم برای بالا بردن رضایتتان و داشتن اکستنشن موهایی زیباتر و بادوام تر، انتخاب موی طبیعی برای اکستنشن است. قیمت موی طبیعی اکستنشن متغیر است. اما شما قطعا می توانید با توجه به معیار ها و بودجه تان، گزینه مناسبی برای خود بیابید.

قیمت اکستنشن مو با لمه

لمه نوعی نخ ضخیم است که در هنر سوزن دوزی بسیار استفاده می شود. اخیرا در صنعت مد، لمه به علت درخشندگی آن در بسیاری از موارد به کار می رود. یکی از این موردها، استفاده از لمه در لا به لای موها به عنوان زینتی برای زیبایی و خاص کردن ظاهر گیسوان بانوان است. لمه معمولا در رنگ های براقی مانند طلایی، نقره ای و … تولید می شود. اکستنشن مو با لمه، اضافه کردن نخ هایی از جنس لمه با روش گره زدن به سایر موهای شماست. قیمت اکستنشن مو با لمه، متفاوت است اما نسبت به قیمت اکستنشن موی طبیعی از هزینه نازل تری برخوردار است. شما می توانید با انتخاب رنگ های مختلف و تعداد نخ های وصل شده به موهای تان به صورت پراکنده، به قشنگ شدن آنها بیفزایید و همینطور استایلتان را فانتزی کنید.

در واقع شما با هزینه اکستنشن مو، آسایش ناشی از انتخاب راحت تر
مدل موهایتان را به خودتان هدیه می دهید. زیرا دیگر نباید نگران گذر
زمان برای بلند شدن موها و مراقبت دائم آنها باشید. از طرفی هر زمان
که بخواهید برای آسودگی و تنوع، می توانید اکستنشن ها را از
موهایتان جدا کرده، و مدل موی کوتاه دلخواهتان را داشته باشید. اگر در
اکستنشن کردن مو، از موهای طبیعی استفاده کنید، می توانید به
سادگی، موهای اضافه شده را هم مانند موهای خودتان، رنگ، مش،
دکلره و یا فر کنید.

کاربران گرامی! شما می توانید با ثبت نظرات و پیشنهادات خود در بخش نظرات مارا از دیدگاه هایتان مطلع نمایید.

از این مطالب دیدن فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.