موجودات غیر ارگانیک

موجودات غیر ارگانیک

موجودات غیر ارگانیک

با سلام و سپاس از حسن انتخابتون…
ما در سایت مهارتو قصد داریم اطلاعاتی درباره “موجودات غیر ارگانیک” را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.با ما همراه باشید.

موجودات غیر ارگانیک

انواع موجودات غیر ارگانیک

موجودات غیرارگانیک فقط شامل جن ها نمی شود. بلکه انواع فرشتگان، موجودات عنصری، اگرگورها، فانتومها، موجودات مخصوص سیارات و … هم در شاخه موجودات غیرارگانیک قرار می گیرند.

در این مقاله تا آنجا که می شود به بررسی هر شاخه از موجودات غیرارگانیک می پردازیم.

جن چیست؟

جن رو بیشتر تو متون اسلامی ازش میشنویم که مثل آدما تکلیف و اراده و شعور دارن و باید طبق اختیارشون خدا رو عبادت کنن و تو قیامت هم باید جوابگو باشند. البته معادل جن تو جادوی کشورهای غربی همون دمون و گوبلین و … میشه. جنس جن ها از آتشه ولی خود آتش نیست همونطور که انسان از خاکه ولی خود خاک نیست.

جن ها مثل آدما خوب و بد دارن و بعضیهاشون مومنن و به ماها کمک میکنن و بعضیهاشون هم شر هستند و ادما رو شدیدا اذیت میکنن البته همیشه اجازه این کار رو ندارند. جنها فقط تو متون اسلامی نبودند و حتی قبل از اسلام هم یه سری اعراب برای عبور از بیابانهای خطرناک به اونها متوسل می شدند که اسلام اونا رو از این کار نهی کرده وگفته فقط به خدا متوسل بشن.

حالا ممکنه براتون سوال باشه که فرق شیطان و جن چیه؟ خب مثل اینه که بپرسیم فرق شمر و انسان چیه؟ شمر از نوع بشر بود ولی آدم بدی بود ولی این دلیل نمیشه که همه آدما بد باشند. شیطان هم نوعی از جنها هستند ولی دلیل نمیشه که همه جنها همون شیطان باشند و موجودات پلیدی باشند.

مهارتو “موجودات غیر ارگانیک”

جن ها مادی هستند یا نه؟ خب بین این مسئله خیلی اختلاف نظر هست و ابن سینا اونها رو مادی میدونه ولی میرداماد اونا رو غیرجسمانی فرض کرده. ولی به نظرم جسمانی باشند چون چیزهایی مثل آب جوش و بوی عود و بخورات روشون اثر داره و تازه طبق روایات از سفره ما ها تغذیه میکنند و یه عده ای غذاشون استخوانه و اگر جسمانی نبودند غذا هم نمیخوردن و با انسانها شریک تولید مثل نمیشدن.

درست شنیدید جنها هم تولید مثل دارن و تازه گاهی با انسانها ازدواج میکنن. علامه مجلسی گفته دانشمندی چهارزن از جن داشت و حتی هابیل با یک ملک و قابیل با یه جن ازدواج کرد و چون ما از نسل قابیل هستیم بلاخره جدمون یه جورایی به جن میرسه.

حالا آیا میتونیم جنها رو ببینیم یا نه؟ اونا تو حالت عادی نامرئی اند ولی گاهی میتونن دیده شن مخصوصا اگر احضار شن یا اگه کسی توانایی دیدن اونا رو داشته باشه راحت اونا رو میبینه. تازه ممکنه که به شکل حیوانات و مار و سگ و گربه هم در بیان یا خودشون رو به شکل آدمی زاد جلوه بدند تا حرف بزنن.

من خودم اونها رو به شکل انسان هم دیدم. یه بار پیش خودم گفتم من حتما میخوام یه جن ببینم که تو راه بهم سلام میکنه و واقعا هم فرداش تو راه تو همون محلی که نیت کرده بودم یه جن به شکل انسان بهم سلام کرد و من اون موقع دوزاریم نیفتاد و بعدا یادم اومد خودم خواسته بودم شاید خودشون بهم اون لحظه فراموشی دادن تا هول نکنم.

جن ها چه توانایی هایی دارن؟

موجودات غیر ارگانیک

جنها تو حالت عادی خیلی از آدما قوی تر هستن ولی آدما حتما باید کلی ریاضت و سختی بکشن تا قدرتشون فراتر از اونها بشه. جن ها میتونن راحت تو چند ثانیه کل زمین رو طی کنن و از غیب خبر بیارن البته صد در صد نیست چون اونها هم محدود شدن.

ولی به نظرم تو خیلی چیزها راحت محدود میشن مثلا اگه بعضی آدم های بد راحت میتونن به اماکن مقدس برن ولی شیاطین و جن های کافر اجازه ورود به اونجا رو ندارن با شنیدن صدای خدا هم میسوزن.

دین جنها

جن ها همانند ما دارای تکلیف و پاداش و جزا در قیامت هستن. کلا دو گروه از موجودات هستن که دارای اختیار و تکلیف هستند: انسانها و جنها. جنها میتونن هر دینی داشته باشن از مسیحی و یهودی و اسلام گرفته تا هندو. اونها نسبت به ما اعتقادات راسخ تری نسبت به دینشون دارن.

برای مثال فردی جن مسلمانی رو احضار میکنه و قرآن می خونه و اون جن از اینکه شخص قرآن رو اشتباه میخونه آشفته و عصبانی میشه و خودش به اون نحوه خوندن صحیح رو آموزش میده. جنها نسبت به بی احترامی و سهل انگاری انسانها نسبت به مقدسات به شدت حساس هستند و ممکنه فرد رو مورد حمله قرار بدن.

اینکه حنی معتقد به دینی باشه دلیل نمیشه که حتما موجود پاک و خوبی باشه بلکه ممکنه مثل انسانها دچار خطا و دروغ و دزدی و … بشه منتها اونها نسبت به ما بیشتر رعایت میکنن و حتی اگه نوع احضار از نوع الهی و موافق دین اونها باشه خطر خاصی ندارن.

برای مثال جنهای مسلمانی که توسط روش های اسلامی احضار میشن بی آزار هستن و تا حالا دیده نشده بخوان کسی رو تسخیر کنن یا صدمه بزنن ولی اگه روشها غیر الهی باشه اون وقت تضمینی برای بی خطر بودنشون نیست.

جنها دوست ندارن به بردگی گرفته شن و هر کاری میکنن تا از شر احضار کننده خلاص شن. در ضمن هیچ وقت سعی نکنید جنهای مومن رو تسخیر کنید چون وظیفه اونها عبادت خداست و اگر میبینیم که مثلا حضرت سلیمان از جنها کار میکشیده اونها عمدتا شیاطین بودن. حتی قصر حضرت سلیمان رو هم ابلیس طراحی کرده بوده.

مهارتو “موجودات غیر ارگانیک”

جنهای مومن اگر بخوان کمکی کنن خودشون داوطلبانه و گاهی حتی بدون اینکه شما متوجه بشید کمک میکنن و نیازی به تسخیر ندارن و تسخیرشون گناه هست.

وقتی شما عمل عبادی انجام میدید و قرآن میخونید و نماز بر پا میکنید جنهای هم دین شما هم باهاتون همراهی میکنن و پشت سر شما به همراه فرشتگان دیگه نماز میخونن.

اینکه میشنویم یه سری از جنها کافر هستن به این معنی نیست که خدا رو قبول ندارن بلکه اونها راحت تر از ما اون رو حس میکنن منتها از اصول الهی پیروی نمیکنن و موجوداتی شرور و سرکش هستن. جنهای کافر با شیاطین فرق دارن. شیاطین جنهایی هستن که از نوادگان ابلیس هستن و راه اون رو دنبال میکنن و به دنبال فریب انسان هستن ولی جنهای کافر کاری به ابلیس و یا منحرف کردن انسانها ندارن.

بعضی از جنها ممکنه از وجود یک دین بی خبر باشن برای مثال یک جن گیر سراغ فردی که جن زده شده بود میره و با جن داخل اون صحبت میکنه و آیه ای از قرآن رو میخونه. جن میگه که این کلام بسیار زیبا هست و تا به حال مثل اون رو نشنیدم و مسلمان میشه و حتی نامش رو محمد میذاره و توبه میکنه و از بدن شخص خارج میشه.

البته گاهی ممکنه شیطانی که وارد بدن شخص شده از ترس ابلیس نخواد ایمان بیاره و مشابه این مورد رو جنگیری تعریف میکرد که شیطان وارد بدن دختری شده بود و از ترس ابلیس، مسلمان نمیشد و از بدن دختر بیرون نمیومد.

خصوصا که ابلیس به اون دستور داده بود تا کشتن اون دختر نباید از بدنش بیرون بیاد وگرنه خود جن و خانوادش رو میکشه. جنگیر به اون این اطمینان رو میده که برادران و خواهران مسلمان اون ازش محافظت خواهند کرد و از همه مهمتر در پناه الهی خواهد بود و جن راضی میشه و توبه میکنه.

آسیب جنها

موجودات غیر ارگانیک

جن به خودی خودش با ما کاری نداره. یه سری کارها هست که باعث میشه اون به ما نزدیک بشه و تو زندگی ما دخالت کنه. مثلا ریختن آب جوش رو زمین و انجام گناهاان کبیره که فرشته ها رو از ما دور میکنه و جنها به ما نزدیک میشن و یا اینکه شخصی بدون بسم الله گفتن لباسشو در میاره و جن میبینه و عاشق میشه و اذیتش میکنه.

یا اینکه جادو گران و ساحران به قربانیانشون جن میفرستن تا اونها رو عصبی و مریض و دیوانه کنه. مثلا زن و شوهرهایی که هی با هم دعوا میکنن معمولا جن انداختن سراغشون و جنه کاری میکنه اونها تلاق بگیرند و ماموریت خودش رو تموم کنه و یا اینکه اگه عاشق یکی از زوجین شده اون رو برای خودش کنه.

تسخیر جن “موجودات غیر ارگانیک”

حتما شنیدید که یه عده تسخیر جن میکنن و از قدرتهای اونها استفاده میکنن و میتونن اطلاعات مخفی به دست بیارن و نقشه گنج پیدا کنن و پولدار شن و یا از ایده های اونها استفاده کنن و پیشرفت کنن.

من خودم تو خواب خیلی از جنها کمک گرفتم و جنها اطلاعات خوبی بهم در مورد خیلی چیزها دادن و واقعا تجربه لذت بخشی بوده.
البته بگم که اگه بخواید تسخیر جن کنید کار به شدت غیر اخلاقیه و دیگه از زمان حضرت سلیمان به اون ور این کار ممنوع شده. تازه این کار اگه غیر از دستور خدا باشه نوعی شرکه چون داریم از غیر خدا کمک میگیریم

محل زندگی جن

جن ها کجا زندگی میکنن؟ حقیقش همه جا. برعکس خیلیها که فکر میکنن تو کوه و دشت و صحرا و خرابه ها هستن جنها همه جا هستن. منتها تو خونه مومنان جنهای مومن و تو خونه کافران و بدکاران شیاطین هستن. جایی نیس که جنها اونجا نباشن خصوصا که جمعیت اونها هم زیاده و به یه مکان جغرافیایی خاص وابسته نیستن.

آیا باید از جن بترسیم؟

خب جن به خاطر ناشناخته بودنش کمی ترسناکه چون ذاتا انسانها از چیزهای ناشناخته مثل تاریکی می ترسند و این برای حفاظت ما چیز خوبیه و بخشی از غریزه ما هست. من نمیتونم بگم خب بچه ها از جن نترسید و واقعا هم تو شما اثر کنه…. خیر…چیز ترسناک ترسناکه مگر اینکه خودتون هی تجربش کنید تا بدونید که واقعا اون قدر هم خطر ناک نیستند. خود من بدترین خطری که از اونها حس کردم تعارض جسمی بوده و البته تو خواب بوده و تو بیداری هیچ چیز خطرناکی از اونها ندیدم با اینکه سالهاست در مورد اونها تحقیق و بازجویی میکنم و رابطه نزدیکی با این موجودات شگفت انگیز یعنی جن داشتم.

به شما هم توصیه می کنم این قدر نترسید و کم کم شروع به کشف اونها کنید و جن رو از نزدیک بشناسید و البته سراغ اون روش های احضار جن مسخره که تو اینترنت و کتابا میبینید نرید چون فقط وقت تلف کنی هستن و از نزدیک کسی رو ندیدم با اونها موفق بوده باشه و اگه هم کسی واقعا موفقیتی به دست آورده باشه به خاطر اونا نبوده و سر ایمان قلبی و آمادگی درونی و انتظارش بوده.

شما برای ورود به دنیای جن کافیه طبیعی عمل کنید و نیازی به ریاضات سخت و روش های احضار عجیب ندارید. بعدا بهتون میگم که ارتباط با جن واقعا فرآیند طبیعی هست و هر کس میتونه با کمی پشتکار و از روش های ساده با جنها دوست بشه و راحت و بی خطر باهاشون ارتباط برقرار کنه.

مهارتو “موجودات غیر ارگانیک”

فراموش نکنید که جن ها غلام ما نیستند و فقط باید خدا رو عبادت و بندگی کنن بنابراین مزاحم مسیر الهی زندگی اونها نشید و تنها ازشون مشورت بخواید نه اینکه انتظار داشته باشید اونها شما رو پرستش کنن یا شما اونها رو پرستش کنید بلکه هدف هر دوتون خداست و این کنجکاوی ها هم فقط بخشی از زندگی و شناخت خلق خداونده.

تصورات قبلی تون از جن رو دور بریزید. بنا به تجربه خودم اونها دقیقا مثل آدمها هستن و حتی ظاهرشونم کمی شبیه ماست و اخلاقشونم مثل انسانهاست و کمی دانششون بیشتر ولی اخلاقشون کمی بچه گانه تر و ناپخته تره. اصلا جن ها به ترسناکی و ابلهی فیلم های هالیوودی نیستن که جن رو فقط عامل ترس و حمله میدونه بلکه اونها بیشتر تو مسائل فکری و وسوسه با ما کار دارن و دلقک هالووینی ما نیستن و تعامل با جن مثل بازی شطرنجه که هوش و تفکر میطلبه.

زبان جن | جنها به چه زبانی صحبت می کنند؟

موجودات غیر ارگانیک

شاید برای شما سوال شده باشه که زبان قابل فهم برای جن و کلا
موجودات غیر ارگانیک چی هست و اینکه آیا میتونن زبان فارسی ما رو
بفهمن و یا باید حتما زبان خاصی مثل عبری یا عربی رو برای ارتباط با
اونها یاد بگیریم؟

اصولا کاربرد زبان برای انسانها به این خاطر هست که بتونن افکار
خودشون رو انتقال بدن و چون نمیتونن فکر هم رو بخونن بنابراین زبان رو
ابداع کردن تا توسط اون منظور خودشون رو برسونن. همچنین اگه دقت
کرده باشید شما موقع فکر کردن، دارید با خودتون به صورت درونی حرف
میزنید و گفته میشه وقتی زبان نباشه تفکری هم موجود نخواهد بود. در
واقع تفکر از وقتی به وجود اومد که زبان خلق شد و پس از اون انسانهای اولیه تونستن پیشرفت کنن و تمدنهای بعدی رو به وجود بیارن و تجاربشون رو هم راحت تر انتقال بدن.

جنها “موجودات غیر ارگانیک”

جنها و موجودات غیر ارگانیک از اونجا که میتونن متوجه افکار ما بشن بنابراین مشکلی در فهم زبان ما ندارن. البته این وقتی هست که اون موجود متوجه ما باشه وگرنه قرار نیست یک جن در یک لحظه صدای افکار کل مردم جهان رو بشنوه و قطعا محدودیت های خودش رو داراست. بنابراین برای اینکه بتونیم نظر اون جن رو به خودمون جلب کنیم نیاز به تحریک اون داریم.

در اینجاست که حتما باید اوراد و اذکار رو به دقت خوند و خودمون رو در شرایط ذهنی مناسب قرار بدیم. وقتی میخوایم جن احضار کنیم باید در شرایط خلسه گونه باشیم تا زبان عادی ما به زبان معنوی و جهانی ترجمه بشه و قابل انتقال به جهانهای دیگه باشه. جن ترجمه اون رو بدون محدودیت فاصله دریافت میکنه و وقتی به نزد احضار کننده میاد ممکنه به زبان خودش صحبت کنه ولی مجددا اون کلمات تبدیل به زبان معنوی و جهانی میشن و در نهایت به زبان مادری احضار کننده ترجمه میشن. به خاطر همین هست که شما القاهای جن رو به صورت زبان مادری خودتون دریافت می کنید و برای اونها فرقی نداره شما چه زبانی داشته باشید و یا اینکه خودشون به چه زبانی صحبت کنند.

اوایل حتی شخص متوجه فرق القاهای جن از افکار خودش نمیشه و انگار صدای درونی هست ولی کم کم میتونه صدای اون رو به صورت اصواتی واضح و جداگانه از افکار خودش متوجه بشه و این نیاز به تجربه و تمرین داره. اگر هم امکانات متجسد سازی اثرات جن وجود داشته باشه ممکنه صدای اون رو بقیه هم بشنون و متوجه منظور اون بشن.

موجودات عنصری چیستند؟ “موجودات غیر ارگانیک”

موجودات غیر ارگانیک

موجودات عنصری یا elemental being موجوداتی هستن که بر خلاف انسان تنها از یک عنصر ساخته شده اند. در واقع اگر عناصر رو به آب و آتش و خاک و هوا و اتر تقسیم کنیم اون موجودات فقط یکی از اونها رو دارن (البته جز اتر).

کالبد اختری این موجودات پس از مرگشون به یک عنصر تجزیه میشه و چون روح ندارن بنابراین میرا هستن و به طور کلی از هستی محو میشن. خود افراد هم میتونن چنین موجوداتی رو با قدرتشون بسازن و وارد عالم اختری کنن که البته گاهی این کار به صورت غیرارادی و ناخواسته صورت میگیره و ممکنه یک موجود عنصری ساخته خودشون رو با یک جن اشتباه بگیرن.

این موجودات نه تنها در عالم اختری بلکه تا حدودی میتونن در عالم فیزیکی هم تاثیراتی بذارن و به همین دلیل جادوگران از اونها استفاده های زیادی میکردن. موجودات عنصری هم دارای انواع خوب هستن و هم منفی. عنصر اتر باعث هماهنگی تمام موجودات عنصری در عالم اختری میشه.

موجودات عنصری هوا و آتش در عالم اختری میتونن باعث تغییراتی در جریانات اختری-الکتریکی بشن و موجودات عنصری آبی و خاکی باعث تغییراتی در جریانات اختری-مغناطیسی میشن. این موجودات از این جریانات استفاده میکنن تا بتونن کارهایی رو در عالم فیزیکی انجام بدند. اگر موجود غیرارگانیک چه از نوع عنصری و چه از نوع انسانی بخواد روی عالم فیزیکی ما اثر بذاره باید هم بتونه جریانات مغناطیسی و هم الکتریکی رو با هم دچار تراکم و تغییر کنه تا اثرش در دنیای فیزیکی ما قابل مشاهده باشه. در واقع یک مدیومی که بهش مدیوم اکتوپلاسمی میگیم قراره چنین جریاناتی رو به صورت آماده در اختیار اونها بذاره.

موجودات عنصری

در زیر به بررسی بیشتر نامها و کارهای موجودات عنصری میپردازیم:

–    موجودات عنصر آتش یا سالاماندرها: جادوگران از اونها برای کنترل انرژی این عنصر برای تغییرات در جهان استفاده میکردن. همچنین سبب کارهایی چون محافظت از جادوگر هم میشدن و به علاوه بهش علم کار با شعله و حرارت واقعی هم می آموختن.

لازم به ذکره که نباید این موجودات رو با جنها و دمونها اشتباه گرفت. چند سال پیش قبل از اینکه بدونم این موجودات چی هستن اونها رو تو عالم اختری دیده بودم و با شیاطین اشتباه گرفته بودم. برای مثال شیر آتشینی رو دیدم که بهم آتش پراکنی میکرد. تصور میکردم شیطان هست ولی بعدها متوجه شدم که فقط یک سالاماندر هست.

–    موجودات عنصر آب یا آندین: این موجودات میتونستن به جادوگران در حل مسائل عاطفی کمک زیادی کنن. همچنین وظیفه آوردن دوستی و محبت به خانواده ها رو داشتن. همچنین موجب کمک به فرد برای کنترل باران و مه و … میشدن.

–    موجودات عنصر خاک یا نومها: این موجودات به جادوگران در اموری مثل استفاده از سنگها و معادن کمک میکردن. البته کلا موجودات عنصری غیر از وظیفه تخصصی شون در از امور دیگه هم میتونن کمک کننده باشن ولی معمولا کارهایی که میتونن بکنن خیلی محدود هست ولی همون رو سریع تر انجام میدن. به همین خاطر احضار کننده ها از اونها برای برخی از امور بیشتر استفاده میکردن خصوصا که تسخیر اونها هم خیلی سخت نیست.

–    موجودات عنصر هوا یا سیلفها: این موجودات به افراد کمک میکنن تا بتونن دانش رو بهتر جذب کنن و معمولا معلمهای خیلی خوبی در علوم مختلف هستن. همچنین به احضار کننده یاد میده که چه طوری بتونن با افراد دیگه جهان تله پاتی داشته باشن. در اموری مثل کنترل باد و غلبه بر جاذبه هم فعالیت میکنن.

همزاد کیست؟ | تعریف همزاد | فایده همزاد

همزاد

همزاد در تعريف اسلام:

طبق فرموده پيامبر اکرم (ص)، برای هر انسانی، دو قرين (همزاد)
است. يکی از نوع جن (از اولاد ابليس) که دعوت کننده به شر و ديگری
از نوع ملک که دعوت کننده به خير است. شکل همزاد جنی، نسخه
مشابهی از انسان است.

يا در حديثی ديگر: هر حس نااميدی که به تو وارد می شود ار ناحيه
همزاد جنی و هر حس اميد و شادی که حس می کنی از ناحيه همزاد
ملکی است.

بر خلاف جن های ديگر، همزاد جنی را نمی توان از بين برد و يا سوزاند.
زيرا او از طرف خداوند مهلت داده شده تا پايان عمر انسان، شخص را به
بدی دعوت کند. پس از مرگ انسان، اين همزاد نيز می ميرد.

در حالت عادی، تنها تاثير اين همزاد جنی، اغوا و وسوسه به بدی در ما
است. در حالت سحر شدگی و يا چشم زخم، نفوذ اين همزاد در نفس
ما بالا رفته و ممکن است حالت وسواس قهری، گرفتگی قلب، کابوس و
ساير حالات ناخوشايند که در سحرشدگی ديده می شود را ايجاد کند.

همزاد در علوم غريبه:

اين نوع همزادها به طور عادی همراه با ما زندگی کرده و تعاملی با ما
ندارند. تنها در حين عمليات تسخير است که قادر می شويم آنها را تحت
کنترل بگيريم. پس از مرگ انسان، اين همزاد ها يا مي ميرند و يا آزاد
می شوند.

روش های تسخير آنها بر اساس نوع اين همزاد ها (آبی، بادی، آتشی و
خاکی) متفاوت است.

فايده همزاد:

همزاد جنی نه تنها برای انسان مفيد نبوده بلکه دعاها و اذکاری نيز
برای تسکين طغيان اين شيطان وجود دارد. همزاد ملکی هم با دعوت ما
به سمت خير و کارهای نيک، موجب پيشرفت معنوی ما می شود.

همزادهای ديگر که در علوم غريبه تعريف شده اند تنها در صورتی که
تسخير شوند برای ما مفيد هستند و در حالت عادی، کاری به ما ندارند.

من شخصا تجربه زیادی با همزاد نداشتم چون اون رو شیطانی می بینم
و تسخیرشم خیلی سخته. یه بار با یه روش مخصوص که خیلی هم
سخت نیست با همزاد خودم ارتباط برقرار کردم و با تکون دادن دستم و
اشاره باهام صحبت کرد. البته این جور احضار جن کلا خطرناکه چون
ممکنه جن دیگه از بدن خارج نشه و بهتره هیچ وقت جن رو به داخل
بدنتون دعوت نکنید. پیامی که بین من و همزاد جنی ام رد و بدل شد
این بود که فهمیدم هم جنس منه و از من هم خوشش نمیاد و رنگشم
سبز و نارنجیه. بعد احضار هم سریع از بدنم خارج کردم.

ساحران

ساحران

ساحران میتونن همزاد جنی مردم رو تحریک کنن و اونها رو تسخیر کنن
و مجبور به کارهای احمقانه کنن. در واقع باعث میشه همزاد وارد بدن
شخص شه و ذهن و قلبش رو کنترل کنه. هر چه قدر زمان بیشتری
بگذره و اون موجود تو بدن شخص بمونه بیشتر کنترلش میکنن.

نمونه هایی که من دیدم معمولا چند سال اول تسخیر شدن خیلی
مقاومت میکردن ولی با گذشت چند سال کلا به اون همزاد جنی عادت
می کردن و آخر سر هم برده گوش به فرمانش می شدن. بنابراین
نشونه جن زدگی این نیست که حتما شخص داد و بیداد کنه بلکه اگه
دیدید شخص به نقش جدیدش عادت کرده و خیلی خونسرد کارهای
خلاف الهی رو انجام می ده و مقاومتی نداره اون وقت یعنی حسابی
تسخیر شده و غلام حلقه به گوش جن شده.

اون همزاد جنی بیشترین قدرت وسوسه رو در ما داره و هیچ وقت از
کنار ما نمیره و تا آخر عمر به ما چسبیده و فقط با مرگ از ما جدا میشه.

مهارتو “موجودات غیر ارگانیک”

یه سری میگن که دلیل اینکه نمیتونن ازدواج کنن اینه که همزاد جنی اونها عاشقشون شده و نمی ذاره اون دختر یا پسر مال کسی دیگه شه. ماهیت این عشق جن عاشق با عشق های دیگه فرق داره و یه شیطان هیچ وقت عاشق خود انسان نمیشه و فقط برای بهره برداری جسمی طرف اونها میره و به شدت هم حسودن. کسی نباید افتخار کنه که درگیر چنین عشقی شده و حتما باید اذکاری رو بخونه تا اون همزاد عاشق دست از سرش برداره و حد خودش رو بدونه وگرنه شخص تا آخر عمر مجرد میمونه.

البته هر مجرد موندنی رو نباید دلیلش رو جن دونست. میخواید بدونید
که علایم عاشق شدن جن همزاد چیه؟ شما هیچ تمایلی به ازدواج
ندارید و دلیلشم نمیدونید و قطعا به خاطر ترس و فقر و خیانت و …
نیست و هر وقت هم پیشنهاد ازدواج میشه سریع قلبتون میگیره و
نفس تنگی و سرگیجه می گیرید و داد بی داد خود به خودی میکنید و
انگار خودتون نیستید. ولی افرادی که مشکل جن عاشق ندارن ولی
مجرد موندن معمولا دلیل منطقی برای ازدواج نکردن دارن و یا اخلاق و
ظاهر و موقعیت نامناسبی دارند که کسی رو جذب نمیکنن.

البته این همزاد جنی میتونه دردسرهای غیر عشقی هم درست کنه
مثل شکست در کار و زندگی و بردن برکت و …

خیلی ها معتقدن که قیافه همزاد جنی شبیه ماست و خب تقریبا
همین طوره. دوستانم که با همزاد خودشون رو به رو شده بودن اون رو
به شکل خودشون و البته کمی افسرده تر و تیره تر دیدن ولی خب بازم
جن میتونه خودش رو به هر شکلی در بیاره. خیلیا هم همزاد های
اعضای خانواده و دوستان و …. شون رو میبینن و گاهی هم متوجه
نمیشن که اون همزاد جنی بوده و فکر میکنن خود شخص رو دیدن.

اگرگور چیست؟

اگرگورها موجوداتی هستند که جادوگران آنها را توسط انرژی و آگاهی
خود می سازند. بنابراین موجوداتی نیستند که به ذاته و مستقل وجود
داشته باشند. معمولا جادوگران آنها را برای مقاصدی چون جاسوسی و
برخی عملیات ماورایی استفاده می کرده اند. اگر اگرگور به حال خود
رها شود ممکن است در طی قرنهای مختلف، به قدری انرژی جمع کند
که تبدیل به موجودی غیرقابل کنترل و نیمه مستقل شود.

فانتوم چیست؟

گاهی در مراسم احضار جن، موجوداتی به طور ناخواسته از قوه خیل
احضار کننده ایجاد می شوند و شخص تصور می کند واقعا موجود دیگری
را احضار کرده ولی این طور نیست

کاربران گرامی! شما می توانید با ثبت نظرات و پیشنهادات خود در بخش نظرات مارا از دیدگاه هایتان مطلع نمایید.

از این مطالب دیدن فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.