چاپ عکس ارزان

چاپ عکس ارزان

چاپ عکس ارزان

با سلام و سپاس از حسن انتخابتون…
ما در سایت مهارتو قصد داریم اطلاعاتی درباره “چاپ عکس ارزان” را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.با ما همراه باشید.

چاپ عکس ارزان

درباره لابراتوار سهند

بیش از ربع قرن است که در این جویبار شناوریم ودرهر لحظه اش همواره سعی براین بوده که هنری برهنرمان بیافزاییم و امینان برحقی باشیم برآنچه  ساخته ایم .

این واحد تولیدی و هنری،لابراتوار و گروه هنری سهند مفتخر است که دل بر این راه سپرده وخلاقیت خویش را در راستای این هنر نهفته در تاریخ به کار برده است و به خود می بالد که دراین راستا،در کناربزرگان صنعت عکس و عکاسی گام بر می دارد و امید آن دارد که قدمی باشد درمسیر اعتلای هنر و صنعت عکاسی ایرانمان.

مجموعه سهند ، آمیخته ای از هنروصنعت و نوآوری را درانحصار دارد و با ایجاد سبک جدیدی در طراحی آلبوم، با تولیدجدیدترین و بی نظیرترین  بکگراندهای PSD ،ارایه با کیفییت ترین خدمات چاپ و صحافی و انواع متفاوتی از جلد و آلبوم دیجیتال، خدمتگذاری به هنرمندان و عکاسان می باشد .

سهند با متفاوت دانستن مراحل اجرا،روندی کاملا متمایز درانحصار دارد و از هیچ نوآوری دریغ ننموده و از این رو باتهیه اقلامی متفاوت از روند مورد استفاده در بازار امروز دست به ابداعی کاملا خلاقانه می زند.

چاپ عکس ارزان

سالیان درازی است که تجربه ایرانی با فناوری روز دنیا در جهت تولید عکس و آلبوم عکس در هم آمیخته و ایران را به یک ملاک بی همتادر هنر چاپ وآلبوم تبدیل نموده ، از این رو بر آن شدیم تا دانش و تجربیات سالیان را با نیازهای جامعه امروز و توانایی های نیروی انسانی کارآمد و با تجربه در اختیار شما گرامیان قرار دهیم و در ارائه تولیدات با کیفیت آلبوم دیجیتال  و خدمات مناسب آسایش و اطمینان خاطرتان را فراهم آوریم .

سهند آمادگی خود را جهت دریافت کلیه امورچاپ عکس ، چاپ عکس روی شاسی ،طراحی آلبوم ژورنال و دیجیتال، چاپ آلبوم ژورنال، صحافی آلبوم ،جلد سازی از عکاسان و هنرمندان اعلام می دارد.

در انتظار حضور صمیمی شما عزیزان در لابراتوار چاپ عکس سهند هستیم.

خطوط تماس با لابراتوار سهند

خطوط تماس مخصوص کاربران

۰۲۱۴۴۴۷۹۸۹۴

۰۲۱۴۴۴۴۴۴۱۵

۰۲۱۴۴۸۹۲۰۴۷ 

خطوط پاسخگویی به سوالات آتلیه داران جهت همکاری

۰۲۱۴۴۴۷۹۹۰۵

۰۲۱۴۴۴۴۱۸۹۰ 

سفارشات عمده و همکاری با سازمان ها و ارگان ها (داخلی ۳ )

۰۲۱۴۴۴۹۸۲۵۴

۰۲۱۴۴۸۹۲۰۵۱

نشانی : تهران , میدان پونک , ضلع شمال شرقی , جنب پل هوایی , کوچه رمضانی , پلاکـــــــ ۳۰ لابراتوار سهند

ایمیل :

[email protected]

ساعات کاری : همه روزه از ساعت ۱۰ صبح الی ۸ شب
بجز ایام تعطیل

کاربران گرامی! شما می توانید با ثبت نظرات و پیشنهادات خود در بخش نظرات مارا از دیدگاه هایتان مطلع نمایید.

از این مطالب دیدن فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.