کرم پرمیت

کرم پرمیت

کرم پرمیت

با سلام و سپاس از حسن انتخابتون…
ما در سایت مهارتو قصد داریم اطلاعاتی درباره “کرم پرمیت” را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.با ما همراه باشید.

کرم نرم کننده پرمیت 75 میل

خشکی پوست دست و صورت همواره آزار دهنده بوده است. نسبت خشکی پوست در افراد مختلف متفاوت است.خشکی پوست ارتباط مستقیم با شغل افراد نیز دارد. اما شما با استفاده از کرم های مرطوب کننده و نرم کننده می توانید این مشکل را برطرف کنید. مرطوب کننده های دست و صورت به شکل های تیوپی و پمپی و کاسه ای در بازار یافت می شوند. اگر به خشکی پوست دست و صورت خود اهمیت ندهید در دراز مدت دچار مشکلات شدیدتر پوستی از جمله اگزمای پوستی – ضمخت شدن پوست – زبری پوست و … خواهید شد. پس نقش استفادهٔ مداوم از نرم کننده ها و مرطوب کننده های پوست برای داشتن پوستی شاداب و سلامت خودش را بیشتر نشان می دهد. چند سالی بیشتر از تولید کرم نرم کننده پرمیت 75 میل نمی گذرد. اما این نرم کننده ظرف همین مدت از محبوبیت زیادی برخوردار شده است.

چرا کرم تیوپی نرم کننده پرمیت؟

کرم مرطوب کننده پرمیت دارای غنی ترین ترکیبات روغنی و آبرسان می باشد. این کرم دست و صورت به راحتی پوست های خشک و آسیب دیده از سرما و دیگر عوامل را تغذیه می کند. با استفاده صحیح و دراز مدت از این محصول پوستی کاملاً احیا شده و سلامت را تجربه خواهید کرد.

ترکیباتی از قبیل روغن بادام – روغن آلوئه ورا و روغن هسته انگور موجود در این محصول پوست خسته و خشک را بازسازی می کند.ویتامین E موجود در این کرم سلامت و جوانی از دست رفته پوست را دوباره بازسازی می کند. عصاره خیار موجود در آن شادابی و درخشش را برای پوست شما به ارمغان می آورد.

همچنین در ترکیبات کرم مغذی پرمیت PERMIT عصاره کالاندولا و عصاره گندم به کار رفته که پوست را از تاثیرات مخرب عوامل محیطی و رادیکال های آزاد موجود در محیط پیرامون محافظت می کند. در فرایند مقاوم سازی پوست در مقابل با عوامل محیطی ترکیبات موم زنبور عسل موجود در این محصول تاثیرات بسیار مفیدی دارد.

کرم مرطوب کننده پرمیت PERMIT در دو حجم 75 و 220 میل تولید شده است.

کاربران گرامی! شما می توانید با ثبت نظرات و پیشنهادات خود در بخش نظرات مارا از دیدگاه هایتان مطلع نمایید.

از این مطالب دیدن فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.