کفش مناسب برای مانتو بلند

کفش مناسب برای مانتو بلند

کفش مناسب برای مانتو بلند

با سلام و سپاس از حسن انتخابتون…
ما در سایت مهارتو قصد داریم به شما بگیم چه “کفش مناسب برای مانتو بلند” است تا بتوانید تا ظاهری زیبا در مجالس،محل کار و دیگر مکان ها حضور پیدا کنید.با ما همراه باشید.

در سال های اخیر مانتوی بلند طرفداران بسیار زیادی داشته است و تقریبا جز مانتوهای پرفروش سال بوده است . بعد از این که مانتوی بلند را خریداری کردید باید به دنبال سایر آیتم های استایل خود باشید ، برای مثال این که چه کفشی را با مانتو بلند بپوشید؟ شما باید در انتخاب سایر آیتم های استایل خود دقت بسیارزیادی داشته باشید تابا مانتوی بلند شما هماهنگی داشته باشند . در ادامه به بررسی نکاتی می پردازیم که بتوانید انتخاب خوبی را برای کامل کردن استایل خود داشته باشید و به دنبال پاسخ این سوال هستیم که واقعا با مانتو بلند چه کفشی بپوشیم ؟

 

کفش مناسب مانتو بلند چه کفشی است ؟

یکی از آیتم های بسیار مهم که تاثیربسیارزیادی را در استایل خانم ها و آقایان دارد ، کفش ها هستند . این مسئله در بین خانم ها اهمیت بیش تری دارد و به صورت کلی بیش تر موردتوجه قرار می گیرد. زمانی که شما مانتو بلندی خریداری می کنید ، کفش ها در استایل شما در مرکز توجه قرار می گیرند به همین دلیل نیز انتخاب آن اهمیت بیش تری پیدا می کند.

زمانی که شما مانتو بلند می پوشید بیش تر از این که شلوار شما دیده شود ، کفش ها در مرکز توجه خواهند بود، به همین دلیل نیز باید برای انتخاب آن وقت بیش تری گذاشته شود . انتخاب کفش نادرست همه استایل شما را به هم خواهد ریخت و همه زحمات شما را به باد خواهد داد.به همین دلیل در ادامه این مطلب به بررسی نکاتی می پردازیم که با بهره گیری از آن ها می توانید کفش مناسبی را برای مانتو بلند و استایل خود انتخاب کنید.

کفش مناسب برای مانتو بلند
کفش مناسب برای مانتو بلند

انتخاب کفش پاشنه بلند برای مانتوی بلند

از جمله کفش هایی که در همه استایل ها می تواند مورداستفاده قرار بگیرد، کفش های پاشنه بلند هستند. از این کفش ها می توان در استایل های کژوال، رسمی ، غیررسمی و … استفاده کرد. از اولین گزینه هایی که می توانید با مانتوی بلند ست کنید ، همین کفش های پاشنه بلند هستند. کفش پاشنه بلند بین خانم ها طرفداران بسیارزیادی دارند و هر فردی مسلما یک جفت کفش پاشنه بلند را در کمد خود دارد .

کفش مناسب برای مانتو بلند
کفش مناسب برای مانتو بلند

اگر مانتوی بلند را برای استفاده در محل کار خریداری کرده اید می توانید برای ست کردن آن از کفش های پاشنه کوتاه و یا پاشنه تخم مرغی، استفاده کنید.

کفش مناسب برای مانتو بلند
کفش مناسب برای مانتو بلند

در ابتدا بیش تر از کفش های پاشنه بلند در مراسمات رسمی استفاده می شده است و اما در سال های اخیر استفاده از این کفش ها محدودیتی نداشته به همین دلیل  به عنوان انتخاب اول برای مانتوی بلند در هر استایلی از آن یاد می شود.

خانم های چاق نیز می توانند از کفش های پاشنه بلند برای تکمیل کردن استایل خود استفاده کنند و اما برای این که لاغرتر و قدبلندتر دیده شوند باید، کفشی را انتخاب کنند که با مانتوی بلند آن ها همرنگ است .

انتخاب صندل برای مانتوی بلند
کفش مناسب برای مانتو بلند

از انتخاب های بسیارخوبی که می تواند به همراه مانتوی بلند در فصل تابستان مورد استفاده قرار گیرد، صندل ها هستند. بله تعجب نکنید صندل های بدون پاشنه نیز گزینه بسیارخوبی است که می تواند به همراه مانتوی بلند مورداستفاده قرار گیرد. صندل ها هم بسیار راحت اند و هم جذابیت استایل شما را دوچندان خواهد کرد.

صندل ها تنوع بسیارزیادی دارند و در رنگ ها و طرح های بسیارزیادی در بازارموجود است که می توانید با توجه به رنگ وطرح مانتو آن را انتخاب کنید. از بهترین مدل های صندل که به همراه مانتوی بلند مورد استفاده قرار می گیرد ، صندل های بنددار هستند که معمولا بند آن تا ساق پا می رسد . این مدل های صندل طرفداران بسیارزیادی را در فصل تابستان دارند و عموما با شلوارهای گشاد مورد استفاده قرار می گیرد.

اگر به دنبال صندل های پاشنه دارهستید می توانید صندل های لژدار را خریداری کنید ، این صندل ها هم انتخاب بسیارخوبی برای مانتوی بلند خواهد بود و هم استایل جذابی را برای شما می سازد .

صندل های پاشنه دار کیتن نیز انتخاب بسیار خوبی برای مانتوهای بلند است. این صندل ها می توانند برای مهمانی های رسمی و سایر مراسمات خاص نیز مورداستفاده قراربگیرد.

بوت ونیم بوت مناسب برای مانتوی بلند

بوت و نیم بوت انتخاب بسیار خوبی برای روزهای سرد زمستانی است . زمانی که از این کفش ها استفاده می کنید ، باید سایر آیتم های استایل خود را نیز به دقت انتخاب کنید تا استایل جذابی داشته باشید .

کفش مناسب برای مانتو بلند

در انتخاب بوت ها باید به طول آن ها دقت بسیارزیادی داشته باشید اگر می خواهید به همراه مانتوی بلند از بوت های بلند نیز استفاده کنید ، باید در انتخاب شلوار برای این بوت ها نیز دقت بسیارزیادی داشته باشید . بهترین انتخاب برای این بوت ها ، شلوارهای جذب است ، زیرا می توانند به خوبی درون بوت ها قرار بگیرند.

 

کتانی مناسب برای مانتوهای بلند

از جمله کفش های بسیارراحتی که می توانید آن را با مانتو بلند ست کنید ، کتانی ها هستند. امروزه طراحی های بسیار جذابی برای این کفش ها صورت گرفته است و همین نیز باعث شده است که بتوان ازآن در موقعیت های مختلفی استفاده کرد. کتانی مناسب خانم هایی است که به دنبال استایل اسپرت هستند . می توانید برای تکمیل کردن استایل خود نیز از شلوارهای اسلش و جین استفاده کنید.

خانم هایی که قدکوتاه تری دارند، بهتر است به دنبال کتانی های لژدار باشند، زیرا پاشنه اضافی این کفش ها ،آن ها را قدبلندتر نشان خواهد داد. برای انتخاب شلوار نیز پیشنهاد می شود که به دنبال شلوارهای فاق بلندجین باشید. مانتو بلند با کفش اسپرت می تواند ظاهری جذاب برای استایل شما ایجاد کند.

دمپایی مناسب برای مانتوهای بلند
کفش مناسب برای مانتو بلند

شاید تعجب کنید و اما باید بدانید که از جمله آیتم هایی که می توانید به همراه مانتوی بلند از آن استفاده کنید، دمپایی ها هستند. می توانید برای تکمیل کردن استایل خود به همراه مانتوهای بلند از شلوارهای جذب و دمپایی استفاده کنید.

کالج مناسب برای مانتوی بلند

کالج ها در سراسر دنیا طرفداران بسیارزیادی دارند ، این کفش ها بسیار راحت اند و مقدار بسیارکمی پاشنه دارند. برای تکمیل کردن هر استایلی می توان از این کفش ها استفاده کرد . کالج ها  را می توانید با مانتوی کوتاه و یا بلند ست کنید ، هم چنین می تواند با هر نوع شلواری ست شود و این کار شما را برای داشتن یک استایل جذاب بسیارراحت می کند.

کفش مناسب برای مانتو بلند

کفش مناسب برای مانتو بلند

 

کفش مناسب برای مانتو بلند

کفش مناسب برای مانتو بلند

از این مطالب دیدن فرمایید

شیرخشک نان

قرص لاغری ادیوس

آموزشگاه زبان رسپینا تاک

سرلاک برای چاقی بزرگسالان

بهترین قطره آهن برای کودکان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.