یخچال هیمالیا تتا

یخچال هیمالیا تتا

یخچال هیمالیا تتا

با سلام و سپاس از حسن انتخابتون…
ما در سایت مهارتو قصد داریم اطلاعاتی درباره “یخچال هیمالیا تتا” را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.با ما همراه باشید.

یخچال هیمالیا تتا

توضیحات

بررسی مشخصات و امکانات دوقلوی هیمالیا طرح تتا:

یخچال دوقلوی طرح بتا از یک یخچال و یک فریزر مستقل تشکیل شده است که در صورت تمایل خریدار توسط نصاب و نمایندگی مجاز شرکت هیمالیا هنگام نصب به همدیگر متصل می‌شود. همانطور که گفته شد در صورت کمبود فضای اختصاصی برای یخچال دو‌قلو میتوان بدون هیچگونه کاهش عملکرد از هر کدام از یخچال و فریزر بطور جداگانه استفاده کرد.  یخچال NR440 و فریزر نوفراست مدل NF350 نامیده میشود.

دوقلوی هیمالیا طرح بتا توسط شرکت بزرگ و نام آشنای هیمالیا در سه رنگ سفید و نقره ای و پلاتینیوم به بازار ارائه میشود که انتخاب با مصرف کننده و خریدار میباشد. البته قیمت این سه رنگ با هم تفاوت داشته و رنگ پلاتینیوم از دو رنگ دیگر گرانتر است.

طراحی،ابعاد و مشخصات یخچال فریزر دوقلو هیمالیا مدل تتا:

این یخچال در ظاهر به یخچال دو قلو مدل آیس پول شبیه است. البته در ظاهر وگرنه پس از باز کردن درب قسمت فریزر متوجه تغییر آیس پول نسبت به بتا خواهید شد. در قسمت فریزر دوقلوی هیمالیا مدل بتا تمام کشو مختص فریزر است اما در آیس پول یک کشو حذف شده و جای آن به یخساز اتوماتیک داده شده است.

در سایر موارد و مشخصات این دو به یکدیگر شباهت دارند. مانند همه سری بتاهای شرکت هیمالیا مجهز به سیستم کنترل هوشمند همراه با پنل لمسی می‌باشد که به صورت کامل در ادامه توضیح خواهیم داد.

این مدل هم به درب و بدنه ضدخوردگی از جنس ورق گالوانیزه پیش رنگ کره‌ای مجهز شده است .

صفحه نمایش LED و پنل تنظیمات:

شرکت هیمالیا در اکثر تولیدات خود این مشخصه را بکار برده است همانطور که مشاهده می‌کنید در سیستم مدل بتا نیز تعبیه شده است.

شما می توانید از طریق صفحه نمایش LED از وضعیت یخچال خود مطلع شوید و همچنین می توانید از طریق پنل تنطیمات آن را نسبت به شرایط مختلف تنظیم نمایید.

کمپرسور ویژه آب و هوای گرمسیری:

شرکت هیمالیا یک خبر خوش برای کسانی که در مناطق گرمسیری زندگی می کنند دارد و آن هم این است که یخچال فریزر دوقلو هیمالیا مدل تتا را به گونه ای طراحی نموده کرده است که کمپرسور آن کاملا سازگار برای آّب هوای گرمسیری می‌باشد.

سیستم  اقتصادی خودکار:

این سیستم این گونه کار می کند. در صورتیکه درب یخچال بمدت 48 ساعت باز نگردد و هیچ گونه تغیری بروی تنظیمات برد انجام نشود حالت اقتصادی بصورت خودکار فعال می‌شود در این حالت با باز شدن درب حالت اقتصادی غیر‌فعال و به مد کاری قبلی باز می‌گردد.

آلارم صوتی باز ماندن درب ها:

در صورت باز ماندن درب بعد از حدود 2 دقیقه هر 10 ثانیه یک آلارم صوتی و بعد از حدود 2 دقسقه بعد هر 5 ثانیه یک آلارم صوتی و بعد از حدود 2 دقیقه آلارم پیوسته می‌شود.

سایر مشخصات یخچال فریزر دوقلو هیمالیا مدل تتا:

  • چشم الکترونیکی
  • مصرف انرژی A
  • ضمانت و گارانتی 30 ماهه شرکت هیمالیا
  • بدون برفک
  • لاستیک دور درب ضد باکتری
  • روشنایی LED

جمع بندی و سخن آخر:

در آخر باید گفت که اگر شما به دنبال یک یخچال فریزر با امکانات و همچنین فضای بسیار برای جای گذاری مواد غذایی می‌گردید یخچال فریزر دوقلو هیمالیا مدل تتا می‌تواند یک انتخاب بسیار عالی برای شما به حساب آید.

همچنین این محصول برای کسانی که در خانه خود فضای بسیار زیادی ندارند مناسب است به این دلیل که می‌توانید یخچال و فریزر را به صورت جداگانه استفاده نمایید یعنی شما قابلیت استفاده یخچال به صورت جداگانه و فریزر به صورت تکی را خواهید داشت.

شما میتوانید با انتخاب هر کدام از رنگ هایی که در نظر دارید این محصول را سفارش داده و آن را درب منزل خود تحویل بگیرید.

گنجایش برابر با 34 فوت 310 لیتر فریزر 402 لیتر یخچال –پهنا 65 | عمق 70 | ارتفاع 193 سانتی متر -سرمایش و انجماد سریع دارد –

تعداد طبقات یخچال : 7

تعداد کشوها فریزر : 7

حجم کل فریزر: 350 لیتر
حجم خالص فریزر: 310 لیتر

حجم کل یخچال: 445 لیتر
حجم خالص یخچال: 430 لیتر

از این مطالب دیدن فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.